Node JS'ye Discord hesap tokenini girince sıkıntı çıkar mı?

Node JS'ye Discord hesap tokenini girince sıkıntı çıkar mı? Hesap çalınması vs.
Ben denemiştim. Discord botu değilse sıkıntı yok. Fakat hesapta çalınma olmaz. Maksimum discorddan ban yersin normal hesabın tokenini kullanırsan :D ben denemiştim. Dinliyor oynuyor gibi durumları gösterebiliyordu. Oto-Cevap düzenekleri vs. çalışıyordu.

Node JS'ye Discord hesap tokenini girince sıkıntı çıkar mı? Hesap çalınması vs.
Eger tokeninizi baska bir site/uygulamaya vermeyecekseniz hesabiniz calinmaz ancak yine de komutlardaki aciklar ile tokeninizi gorebilirler dikkat etmenizi oneririm (ornek verecek olursam eval komutu)

Ayrica Discord TOS'a gore selfbotlar banlaniyor yine de baska bir hesap acip islemlerinizi onun uzerinden yapmanizi tavsiye ederim

Eger tokeninizi baska bir site/uygulamaya vermeyecekseniz hesabiniz calinmaz ancak yine de komutlardaki aciklar ile tokeninizi gorebilirler dikkat etmenizi oneririm (ornek verecek olursam eval komutu)

Ayrica Discord TOS'a gore selfbotlar banlaniyor yine de baska bir hesap acip islemlerinizi onun uzerinden yapmanizi tavsiye ederim

2. bir hesabım vardı onun üzerinden denedim bir süre bir sıkıntı çıkmadı şimdilik başka bir site değil de Node JS programına OwO bot için girmiştim

Geri
Yukarı