Rastgele girilen siteden dolayı sıkıntı çıkar mı?

90kercwy

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben bir ara internette bir şey araştırıyordum ama yanlışlıkla random bir siteye girdim (örnek; benkspsks. Fl, sospspks. Es ) girdiğimde Amazon sitesi çıktı iPhone 14 kazandınız diye sonra IP adresiniz alınıyor dedi çıktım anında (telefondan girmiştim bu arada) sonra baktım Hackers Flood the Web with 100,000 Malicious Pages, Promising… bunu okudum da bir şey anlamadım o sitede, ben bir şey indirmedim peki bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, ben bir ara internette bir şey araştırıyordum ama yanlışlıkla random bir siteye girdim (örnek; benkspsks. Fl, sospspks. Es ) girdiğimde Amazon sitesi çıktı iPhone 14 kazandınız diye sonra IP adresiniz alınıyor dedi çıktım anında (telefondan girmiştim bu arada) sonra baktım Hackers Flood the Web with 100,000 Malicious Pages, Promising… bunu okudum da bir şey anlamadım o sitede, ben bir şey indirmedim peki bir sıkıntı çıkar mı?

Spam siteler bunlar bende bir ara yanlışlıkla girdim. Bir sıkıntı olmaz fakat içiniz rahat etsin istiyorsanız Kaspersky ile tam tarama yapabilirisiniz.

O zaman virüslerle kullanmaya devam geçmiş olsun Kaspersky Free indir ve tam tarama yap o zaman bir ihtimal virüsler silinir.

İnsanları boşuna strese sokmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı