Nöbetçi olmamak için okula geç gitmek işe yarar mı?

Arthur_Morgan35

Femtopat
Merhaba, okulda nöbetçilik sırası bizim sınıfa geldi birkaç gün önce. Ben hiç nöbetçi olmak istemiyorum, sevmiyorum zaten öyle şeyleri. Zaten mantıksız da buluyorum, ben gidip dersimi görüp dönmek istiyorum kardeşim, istemiyorum böyle şeyler. Bu tarz şeyler isteseydim meslek lisesine giderdim. Neden zorla yaptırıyorlar anlamıyorum. Ama şöyle bir şey var, bizim okulda okula erken gelenleri nöbetçi yapıyorlar. Yani bizim sınıf nöbetçi ya, bizim sınıftan okula ilk giden 2 kişi kimse onları nöbetçi yapıyorlar. Bu son hafta bizim sınıfın nöbetçiliği bitecek ve başka sınıfa sıra geçecek. Ben bu hafta boyunca bilerek full okula biraz geç gitsem sizce nöbetçilikten sıyırır mıyım? Teşekkürler...

Bildiğim kadarıyla sıra illaki size gelmek zorunda. Eğer aksatmaya devam ederseniz disiplinlik bile olabilirsiniz.

Kral biz zamanında müdürün gündelik işçisi olmuştuk çay kahve yağcılık yapa yapa her gün nöbetçi olup otururduk. Z kuşağı zeki geliyor maşallah. Müdür veya müdür yardımcısıyla konuşursan hiçbir şekilde nöbetçi olmazsın. Boşuna geç gitme.

Merhaba, okulda nöbetçilik sırası bizim sınıfa geldi birkaç gün önce. Ben hiç nöbetçi olmak istemiyorum, sevmiyorum zaten öyle şeyleri. Zaten mantıksız da buluyorum, ben gidip dersimi görüp dönmek istiyorum kardeşim, istemiyorum böyle şeyler. Bu tarz şeyler isteseydim meslek lisesine giderdim. Neden zorla yaptırıyorlar anlamıyorum. Ama şöyle bir şey var, bizim okulda okula erken gelenleri nöbetçi yapıyorlar. Yani bizim sınıf nöbetçi ya, bizim sınıftan okula ilk giden 2 kişi kimse onları nöbetçi yapıyorlar. Bu son hafta bizim sınıfın nöbetçiliği bitecek ve başka sınıfa sıra geçecek. Ben bu hafta boyunca bilerek full okula biraz geç gitsem sizce nöbetçilikten sıyırır mıyım? Teşekkürler...
Eğer okula ilk giden 2 kişi nöbetçi oluyorsa sizde derse son 5-10 dk kala gidin. Belki o zaman sizi nöbetçi yapmazlar.

Merhaba, okulda nöbetçilik sırası bizim sınıfa geldi birkaç gün önce. Ben hiç nöbetçi olmak istemiyorum, sevmiyorum zaten öyle şeyleri. Zaten mantıksız da buluyorum, ben gidip dersimi görüp dönmek istiyorum kardeşim, istemiyorum böyle şeyler. Bu tarz şeyler isteseydim meslek lisesine giderdim. Neden zorla yaptırıyorlar anlamıyorum. Ama şöyle bir şey var, bizim okulda okula erken gelenleri nöbetçi yapıyorlar. Yani bizim sınıf nöbetçi ya, bizim sınıftan okula ilk giden 2 kişi kimse onları nöbetçi yapıyorlar. Bu son hafta bizim sınıfın nöbetçiliği bitecek ve başka sınıfa sıra geçecek. Ben bu hafta boyunca bilerek Full okula biraz geç gitsem sizce nöbetçilikten sıyırır mıyım? Teşekkürler...

Benim bildiğim listeye göre yapılıyor eğer sizin dediğiniz gibi yapılıyorsa geç gidin ama insan kalmayınca sizi seçecekler kurtuluş yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı