Nokia 5.3 beklenir mi?

Canoktun

Kilopat
Makaleler
5
Nokia'nın dönüşüyle hemen nokia 5 almıştım ve aşırı memnun kaldım, kalıyorum. 700 TL civarına almıştım ve benim için çağ atlaması oldu. Parmak izi, uzun destek süresi (2020 sonu bitiyor) ve parasına göre kamerasının bana çok güzel gelmesi vs. yani hala güncelleme de alıyor. Sonrasında babama ve anneme 3 modelini aldım ve hiç sorun çıkarmadılar veya çıkardılarsa aç kapa düzeldiler. Telefon bana hala yetiyor ama yeni nokia telefonlar da çok ilgimi çekiyor. Nokia 5.1 alasım var ama 5.3 haberlerini gördükçe beklemek istiyorum. Sizce nokia 5.1 mi almalıyım yoksa beklemeli miyim? Yoksa bu telefonu daha kullanayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk Nokia alma diyemem çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz. Siz beğendiyseniz ve sorun çıkarmadıysa, o cihaz yeterlidir.

Fakat günümüzde artık o kadar güzel işler başaran firmalar var ki Nokia'yı solluyorlar ve sanırım Nokia artık ömrünün sonuna geliyor. Yeni bir model Nokia aldığınızda ne kadar süre güncelleme alır, sizi ne kadar idare eder tahmin edemediğim için Nokia'dan ziyade Xiaomi, Huawei, Oppo gibi markalara bakabilirsiniz.
Güncelleme ve stabillik konusunda Apple gibi markayı söylemiyorum bile herkes nasıl işler başardığını biliyor.

Geri
Yukarı