Nokia lumia 1320 mi yoksa Samsung Galaxy s4 mini mi ?

byburakcan

Hectopat
Daha fazla  
Yeni telefon almayı düşünüyorum. Hangi telefonu önerirsiniz nokia lumia 1320 mi yoksa samsung galaxy s4 mini mi ?

Son düzenleme:
Aslında ben de 1320 istiyorum ama aklıma takılan komik bir soru; nokia 1320 cebe sığar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda windows 8.0 dan 8.1'e geçiş döneminde. Oturana kadar çok süre geçer çünkü oyun üreticileri ve uygulama üreticileri 8.1'e hala uygulama üretmedi. Benim tercihim samsung glaxy s4 mini (Kullandım sonra 3.kattan yere düşürdüm :( )

Son düzenleyen: Moderatör:
Sığacaktır bana göre alınmalı ve film, oyun buna benzer şeyler yapıyorsan büyük ekran iyidir bence almalısın. @byburakcan
Sırf bunlar için telefon alınmaz. Kalitesine bakılır. Destek veriyor mu buna bakılır grafik işlemcisi nasıl sırf film izlenmek oyun oynamak için alınmaz...

Şu anda windows 8.0 dan 8.1'e geçiş döneminde. Oturana kadar çok süre geçer çünkü oyun üreticileri ve uygulama üreticileri 8.1'e hala uygulama üretmedi. Benim tercihim samsung glaxy s4 mini (Kullandım sonra 3.kattan yere düşürdüm :( )

Mantıksız bir iddia bu. Android 4.1 için yapılan uygulamalar da 4.4'te çalışıyor. Windows XP'de çalışan programların bile çoğu 8.1'de çalışıyor. Bu bağlamda WP8'de çalışan uygulamalar WP8.1'de de çalışıyor.

Telefon da cebe sığacaktır. Tavsiye ederim. Android'in kararsızlığı da yok cihazda.

Kesinlikle nokia lumia 1320. Telefonda cebe rahatça sığıyor. Hiç düşünmeden al derim pişman olmazsın. Galaxy alırsan başın sürekli ağrır :) Donma kasma vs vs

Sığması için 8,6 cm'den geniş bir cebe ihtiyacın var.

123.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı