Nokia lumia 1320 mi yoksa Samsung Galaxy s4 mini mi ?

@ygtsys Microsoft WP8.1-de WP8-in uygulama ve oyunlarının çalışacağını , ancak WP8.1 için yapılan uygulamaların WP8-de çalışmayacağını söyledi.

Malesef Windows ne dediyse yalan söylemiş (denedim) güzel grafikli uygulamalar kasıyor kim ne derse desin. Buyrun kanıtı:
Phone 8.1 Güncellemesi ve Asphalt 8 Sorunu

Not: MSDN forumu biraz daha araştırırsanız biraz daha böyle söyleyenler var.Ve Aktif olarak MSDN'de soru cevaplıyorum Windows Phone 8.0 vs Windows Phone 8.1 inceleme yapmışlığım var.

@Emil Bende dedim ki bu kasmanın telefonun grafik kartı iyi olsa bile işletim sistemi dolayısı ile kasacağını iyi bir telefon fakat 8.0 dan 8.1'e geçiş döneminde olduğunu söyledim bununla ilgili tartışmanın manası yok bende zaten şunu söyledim değil olay.
@Recep Baltaş lütfen son cevabımı okursanınız idamın doğruluğunu göreceksinizdir.

S4 vs Lumia 1320 buyrun kıyas.la farkı Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Nokia Lumia 1320 vs Samsung I9500 Galaxy S4 kıyaslaması
Yani sonuç olarak teknik özellik bakımından S4 gayet iyi tek sıkıntısı şarj onuda şarjlı kılıf ile hallede bilir.

bende windows phone kullanıcısıyım benimde aklımda nokia lumia 1320 vardı sizin yorumlarınızı beni bu telefonu almaya daha çok yöneltti teşekkürler

@Recep Baltaş yorumların için çok teşekkürler nokia lumia 520 de çok memnun kaldığım için yeni bir telefon olarak da nokia lumia 1320 düşünüyorum hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim

en doğru kararı vermişsin :like:

@Emil Bende dedim ki bu kasmanın telefonun grafik kartı iyi olsa bile işletim sistemi dolayısı ile kasacağını iyi bir telefon fakat 8.0 dan 8.1'e geçiş döneminde olduğunu söyledim bununla ilgili tartışmanın manası yok bende zaten şunu söyledim değil olay.
@Recep Baltaş lütfen son cevabımı okursanınız idamın doğruluğunu göreceksinizdir.

S4 vs Lumia 1320 buyrun kıyas.la farkı Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Nokia Lumia 1320 vs Samsung I9500 Galaxy S4 kıyaslaması
Yani sonuç olarak teknik özellik bakımından S4 gayet iyi tek sıkıntısı şarj onuda şarjlı kılıf ile hallede bilir.
Bizim bahsettiğimiz S4 Mini Sen ise S4 ile L1320 karşılaştırması vermişsin

@ygtsys adroidle bu telefonu karşılaştıranın aklından şüphe duyarım. Windows phone 8.1 ile androidi geride bırakıp ios ile başa baş mücadeleye girdi telefon sen neyin kafasındasın?

Kesinlikle nokia lumia 1320. Telefonda cebe rahatça sığıyor. Hiç düşünmeden al derim pişman olmazsın. Galaxy alırsan başın sürekli ağrır :) Donma kasma vs vs
Aynen katılıyorum şuan galaxy gio kullanıyorum telefon ölü gibi bende 1320 alacagım Turkcell'de flen baktım telefon cebe sığar.

kullandığımdan biliyorum ön kamerasını kullanmak istemezsin emin ol vga selfie çekinmeyi falan unut, ve arka kamerası 5mp yeterli değil göze batan bi çozunurluk var wp 8.1 final ile duzeltilir umarım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı