Nokia Lumia 520 Nasıldır?

ironbird

Hectopat
Nokia Lumia 520 almayı düşünüyorum. Windows 8 Phone işletim sistemi hakkında olumlu yorumlar var. Aramızda kullanan varsa telefon hakkında olumlu olumsuz yorumları rica ediyorum :)

Valla kardeşim ben aldım 2 gün sonra çaldırdım. 2 günde pek kurcalayamadım ama tipi çok hoş. Sade bir telefon. 7/24 oyun oynayıp film izlemeyeceksen tavsiye ederim. Kocaman ekranlı bir telefon değil bana göre gayet idealdi. Ah telefonum nerdesin :(

Oyunla pek aram yok. Telefonda ne varsa onu oynarım genelde. Wi-Fi olması ve fiyatının da bana uygun olması tercih sebebim oldu

Teşekkürler. Başka görüşü olan ?

Ben de kullanıyorum, güzel telefon. İyi yanları; kamerası güzel, ses kalitesi güzel, oyun performansı güzel, ekran kalitesi idare eder, bataryası idare eder, stabilize güzel ve en önemlisi Windows 8.1 inde gelecek olması, kötü yanları ise 512 mb ram olduğundan bütün oyunları oynayamamak ve en kötü yanı oyunu hafıza kartına atamaman, ama toparlamak gerekirse bu fiyata alınabilecek sayılı telefonlar arasında.

Telefonda oyun aşığı değilsen her turlu işini gören bir telefon. Kullanımı rahat,kaliteli,şık. Ve fiyatına göre rakipleriyle kıyaslanamaz bile bence. Aldım çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla kardeşim ben aldım 2 gün sonra çaldırdım. 2 günde pek kurcalayamadım ama tipi çok hoş. Sade bir telefon. 7/24 oyun oynayıp film izlemeyeceksen tavsiye ederim. Kocaman ekranlı bir telefon değil bana göre gayet idealdi. Ah telefonum nerdesin :(
Merhaba;
Eğer telefonununuz ilk acıldığında Outlook'a bağladıysanız, The Smartphone Reinvented Around You | Windows Phone (United States) adresinden giriş yaparak telefonunuzuz nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Dostum fiyatı oldukça uygun, bu fiyata gerçekten iyi telefon. Tek eksiği (bana göre) ön kamerası mevcut değil. Yoksa Windows Phone işletim sistemi oldukça iyi.
Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı