Nokia Lumia 520 Nasıldır?

Merhaba;
Eğer telefonununuz ilk acıldığında Outlook'a bağladıysanız, The Smartphone Reinvented Around You | Windows Phone (United States) adresinden giriş yaparak telefonunuzuz nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Evet, telefonumda oturum açmıştım. Bu linki defalarca denedim ama sistem salak olduğu için "telefonumu bul" dediğimde anasayfaya yönlenip hiç bir şey olmuyor. Bunu telefonu çaldırmadan önce de denemiştim yani bağlıyken de çalışmamıştı sistem.

Merhaba;
Şimdi denedim bir sorun yok. Lumia 820 kullanıyorum. Belki de model farklı olduğu için diyecektim de herkese aynı hizmeti verdiğine eminim. Başka bir tarayıcıdan deneyin.

Merhaba;
Şimdi denedim bir sorun yok. Lumia 820 kullanıyorum. Belki de model farklı olduğu için diyecektim de herkese aynı hizmeti verdiğine eminim. Başka bir tarayıcıdan deneyin.

Normalde Chrome kullanıyorum şimdi İExplorer ile denedim sonuç yine aynı. Nokia, 820'ye verdiği hizmeti 520'ye vermiyor olabilir.

Merhaba;
Olabilir. Çunku bende Telefonumu Bul dediğimde çaldır kilitle sil diye 3 seçenek çıkıyor. Eski telefonum Motorola Atrix'te bul dediğimde haritada gosteriyordu. Bunda yok. 820 uzerinde kullanan varsa onlara soralım, aynı seçenekler mi ekstra var mı diye.

Tam bir f/p ürünüdür. Ücretini sonuna kadar hak ediyor. Bende bu telefonu kullanıyorum uygulamalar ile ilgili Windows Phone yetersizliği var ve henüz yaygın değil. Bu da zamanla aşılacak bir durum tabi. Cihaz çok stabil çalışıyor. Arka plandaki gereksiz uygulamaları da kapatınca herhangi bir donma, kasma yaşanmıyor. Cihazı kullanalı 2 ay oldu ve bir kere bile donma, kasma yaşamadım.

Görüntülü konuşma özelliği bulunmuyor. Bu konuda tutkulu isen üst modelleri inceleyebilirsin. İşlerim sistemi olarak Android sisteme göre daha hızlı ve stabil çalışıyor. Son gelen güncellemeden sonra bazı uygulamaların çalışmasında ve bildirim ayarlarında gecikme gibi sorunlar oluşmaya başladı. Güncelleme esnasında bir hata olmuş olabilir mi bilmiyorum.

Telefonu bir iki gün içerisinde fabrika ayarlarına alarak tekrar deneyeceğim. Eğer sorun devam ederse paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben telefonu yeni aldım bundan önce android kullanıyodum başta ondan da memnundum ama sonra hem hafıza nedeniyle uygulamalarda sorun yaşadım birde androidler daha sonra kasmaya başlıyolar. Şimdi wp kullanıyorum ben kendi adıma memnunum büyük bir problem görmedim daha. Androidlere göre daha stabil hem donanım özellikleri microsoft belirlediği için sonra bile kasma olacağını pek sanmıyorum. Ama bence 525 e bak istersen bir. Onda 1 gb ram var ilerisi için daha iyi olur. İşletim sistemi olarak hiç fena değil bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı