Nokia Lumia 625 çift tıklama sorunu

onur zengin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar lumia 625 telefonumun yan tusları döküldü. Açmak için çift tıklamayı etkin ama ekrana çift tıklayınca açılmıyor önceden açılıyordu bunu nasıl düzeltirim sebebi nedir ?

Çünkü işletim sistemi buga giriyor. Yan tuşlarını döktüyseniz geçmiş olsun. Zorlayın bakalım çift tıklamayı, olmadı servis yolu göründü size. Alternatif olarak şarja takarsanız da ekran gelebilir.

Direk servise göndermeniz gerekmiyor. Bazı uygulamalar yardımı ile açabilirsiniz (Program ismini unuttum. İnternetten aratabilirsiniz.)

Ekranı açmadan da uygulama kuramaz zaten.

WP'yi bu yüzden sevmiyorum işte. Beni eleştiren arkadaşlara duyrulur. Lumia 625 ve aynı sorun var.

Ekranı açmadan da uygulama kuramaz zaten.

WP'yi bu yüzden sevmiyorum işte. Beni eleştiren arkadaşlara duyrulur. Lumia 625 ve aynı sorun var.
625'i ace ile kıyaslamanız gerekir. 625'in çok iyi bir teleon olmadığını biz de iyi biliyoruz. Giriş seviyesi olduğundan dolayı mükemmel bir cihaz da beklmemeniz, beklemememiz gerekir. Yoksa cihazlar uzun kullanım için gayet sağlam ve yeterli. 1520 ile Note 3 gibi telefonları kıyaslayın. Ya da 1020 ile Galaxy K Zoom gibilerini. 512 MB RAM kullanıp burda insanların emeğine çamur atmak doğru olmaz.

625'i ace ile kıyaslamanız gerekir. 625'in çok iyi bir teleon olmadığını biz de iyi biliyoruz. Giriş seviyesi olduğundan dolayı mükemmel bir cihaz da beklmemeniz, beklemememiz gerekir. Yoksa cihazlar uzun kullanım için gayet sağlam ve yeterli. 1520 ile Note 3 gibi telefonları kıyaslayın. Ya da 1020 ile Galaxy K Zoom gibilerini. 512 MB RAM kullanıp burda insanların emeğine çamur atmak doğru olmaz.

Kıyaslama yapmadım, WP'yi de uzun uzun tartışmıştık zaten. Sonuçta WP derken artık Nokia cihazlar da kapsıyor. Bu ekosistemin cihazı ayrı dert, yazılımı ayrı dert.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı