Nokia Lumia 625 Aldım, Nasıldır?

Hasan Gültekin

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Evkur'dan Nokia Lumia 625 aldık. Henüz telefon gelmedi. Açıkçası biraz endişeliyim. Ekran çözünürlüğü düşük olduğu için çok kötü görüntüsü olacağından korkuyorum. 512 mb Ram yeter mi gibi sorular var aklımda. Sizce bu telefonu almakla kötü mü yaptım? Sizlerin görüşlerini almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Lumia 625 kullanıyorum gayet memnunum. Arayüz basit ve keskin olduğundan dolayı çözünürlük fazla etkilemiyor. Ram istiyen uygulamaları indiremiyorsunuz onun dışında gayet stabil çalışıyor. Ama siz neden Evkur'dan aldınız anlamak mümkün değil. Telefon'un sıfır fiyatı 620 TL civarında. Evkurdan 24 ay taksitle alsanız nerdeyse 2 tane lumia 625 fiyatı ediyor. Telefonu almadıysanız hepsiburada sitesinde lumia 925 829 tl + 75tl maxipuan hediyesiyle kaçırmayın derim.

General Mobile Discovery alınabilirdi o fiyata. Ben açıkcası Nokia Lumia 625 almazdım.
Açıkçası General Mobile almayı aklımın ucundan bile geçirmedim.Bundan sonrada almayı düşünmüyorum.Tabi ki bu senin yorumun,yorumundan dolayı teşekkür ederim.

Ben de Lumia 625 kullanıyorum gayet memnunum. Arayüz basit ve keskin olduğundan dolayı çözünürlük fazla etkilemiyor. Ram istiyen uygulamaları indiremiyorsunuz onun dışında gayet stabil çalışıyor. Ama siz neden Evkur'dan aldınız anlamak mümkün değil. Telefon'un sıfır fiyatı 620 TL civarında. Evkurdan 24 ay taksitle alsanız nerdeyse 2 tane lumia 625 fiyatı ediyor. Telefonu almadıysanız hepsiburada sitesinde lumia 925 829 tl + 75tl maxipuan hediyesiyle kaçırmayın derim.
Evkur'dan almamın nedeni peşin paraya sahip olmadığımdan dolayı yoksa bende Evkur'dan almazdım. Telefon için söylediklerin de beni sevindirdi,ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı