Çözüldü Nokia Lumia 625 Kamera Sorunu (Yeşil Ekran)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu bugün aldık. İlk başlarda sorun yoktu ama şimdi açtığımda yemyeşil bir ekranla karşılaşıyorum. SmartCam'i de açsam, Panaroma'yı da açsam aynı ekranla karşılaşıyorum. Ön kamerada da öyle. Hatta resimle göstereyim:

3URsfmI.jpg

Sizce ne yapmalıyım?

Garantiye yolla.

Vatan Bilgisayar'a geri götürsem yenisi ile değiştirirler mi? Garanti ile uğraşmak istemiyorum :(

- - - Güncellendi - - -

Konuyu güncelliyorum. Bir şey daha var. Telefona dokunduktan sonra metal bir şeye veya başka bir insana dokununca çok fena elektrik çarpıyor. Bildiğin "çat!" diye ses çıkıyor abi :confused:

İade et ve yenisini sipariş et. Birebir değişim için beklemen gerekebilir.

Vatan Bilgisayar'a geri götürsem yenisi ile değiştirirler mi? Garanti ile uğraşmak istemiyorum :(

- - - Güncellendi - - -

Konuyu güncelliyorum. Bir şey daha var. Telefona dokunduktan sonra metal bir şeye veya başka bir insana dokununca çok fena elektrik çarpıyor. Bildiğin "çat!" diye ses çıkıyor abi :confused:

30 gün içindeyse değiştirir. 30 günü geçtiyse garantiye gönderilir.

İade et ve yenisini sipariş et. Birebir değişim için beklemen gerekebilir.

Kesinlikle iade et.

Güncelemeleri al, belki düzelir.

30 gün içindeyse değiştirir. 30 günü geçtiyse garantiye gönderilir.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Bugün garip bir olay oldu. Kamerayı telefonun içinden değil de, yandaki kamera tuşundan açınca bir anda düzeldi. Şu an bir sorun yok. Sizce kullanmaya devam etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı