Nokia Lumia 925 vs 920

Bourne

Hectopat
Bu iki telefon arasında kaldım ikisininde kendilerine göre artıları var,bildiğim kadarıyla amoled ekran ıps lcd'den daha iyi 925 burada avantajlı lakin 16 gb'lık hafızası var ve arttırma imkanı yok 920'de 32 gb,arttırma imkanı yok.925 daha ince ve hafif hafızası 32 olsa düşünmeden alıcam ama 16 işte,sizce hangisini almalıyım ?

Hocam sıkıntılı telefonlar yazılım olarak çok geride. Ne bir iOS ne de bir Android. Isınıyorlar sonra fazla olarak. Bir sürü daha şey var. Kapanıp açılmama sorunlarından bahsetmiyorum bile.

bence biraz bekleyip 830 ve 730u bi incelemelisin arkadaşında dediği gibi onlar ilk çıkan cihazlar olduğu için vadeleri doldu bencede.

Arkadaşlar Windows Phone benim babamın oğlu değil.Kesinlikle korumak için söylemiyorum.Ben 925 kullanıcısı olarak gayet memnunum.Bence telefon kullanmayı daha iyi bilmeniz gerekiyor.ben s3 ten geçtim ve bence wp gerçekten hızlı bir sistem.Mağaza olarak sorunlar var buna bişe diyemem.Ama sistem güzel.s3 aldım 2. Yılı sorunlar başladı menüde kasmalar oluyordu.hayatımda ilk defa güncelleme aldım wp de.925 tavsiye ediyorum

Dandroid'e bulaşma sakın. Isınma sorunu her telefonda var. 1 senedir Lumia 820 kullanıyorum. Bir kere kapanmışlığı yok. Biraz yavaşlasa telefon, oda yok. Aksine gelen her yeni güncelleme ile telefon hızlanıyor. pişman olmayacaksın. Google Android için 18 ay güncelleme desteği veriyor. Microsoft 36 ay. En düşük donanımlı 520 bile tüm güncellemeleri alıyor ve kasmıyor. Ayrıca getir 1.5 Ghz hızında 512 MB RAM'li bir android de 520 ile kıyasla bakalım. Fazla değil 4 ay boyunca iki telefonu kıyaslayın. Birazdan birisi gelir market kötü der. Öyle bir şey de yok. Tüm temel uygulamalar artık var.
Asıl soruya gelecek olursan 925 ince, hafif, tasarımı daha güzel, 920 kısaca kalas. :) Eğer bulabilirsen 925'in 32 GB olan modelini alabilirsin. Eğer yoksa hafıza çok önemliyse mecburen 920 alabilirsin. İstersen 2 ay falan bekle yeni modeller çıksın. 930'un ucuz olan modeli (830 olabilir) falan çıkacak. Onlara bakarsın.

Lumia 830;
  • 1280x720 (330pp)
  • 13 mp Zeiis kamera (1080p) - Ön kamera 2 mp
  • Snapdragon 400 1.5 GHz işlemci
  • 1 GB Ram 32 GB dahili hafıza
  • 2200 mAh batarya
  • WP 8.1 GDR1
  • 9.2 mm Alüminyum kasa
  • 4.5 inch ekran

Bunlar söylenti, bende bekliyorum bu telefonu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı