Noodle yemek zararlı mı?

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar 5 6 ay önce ilk defa yedim bir kız vesilesiyle sonra beğendim. Araştırdım biraz sanırım zararlı ama bazı insanlar bunu sabah akşam yiyor ben 1-2 ayda bir yiyorum. Sizce bir sorun oluşturur mu?
Dipçe: Anne yemeği en iyisidir.

Arkadaşlar 5 6 ay önce ilk defa yedim bir kız vesilesiyle sonra beğendim. Araştırdım biraz sanırım zararlı ama bazı insanlar bunu sabah akşam yiyor ben 1-2 ayda bir yiyorum. Sizce bir sorun oluşturur mu?

Hocam 1-2 ayda bir siyanür içseniz zararı olmaz o derece. Günde 2 porsiyon yiyenler var yahu bir zararı varsa da size gelmez yani :)

"Yemeyin kardeş, delikanlı bir adamın yiyeceği bir şey değil ha bu, oğlum erkekliğiniz biter lan..."

Kısır ettiğine dair söylemler var doğru olduğunu sanmam ama.

Her şeyin olduğu gibi noodlenin de fazlası zarar. Şahsen çok severim ama sık yemem. Arada bi' yense sıkıntı olmaz bence. Kısırlığa sebep olduğu da gereksiz bir iddia sadece.

1 yıla yakındır 2-3 güne bir yiyorum hala bir sorun çıkmadı.Kısırlık konusuna gelince çocuğum olmazsa buraya yazarım :D

Geri
Yukarı