Sağlığa zararlı madde içermeyen plastik kaba noodle yaptıktan sonra koymak zararlı mıdır?

toprak şen

Centipat
Makaleler
1
Merhaba, yurtta kalıyorum. Ara sıra noodle yapıyoruz, ben ise plastik kapta yapıyorum. Kapta sağlığa zararlı madde içermez yazıyor, bilmediğim için soruyorum sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_0038.jpeg
    IMG_0038.jpeg
    207,4 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafta plastik numarası göremiyorum ama muhtemelen 5 yazıyor barkodun solunda. Eğer 5 ise güvenilir ısıya direnci yüksek çünkü.

Merhaba, yurtta kalıyorum. Ara sıra noodle yapıyoruz, ben ise plastik kapta yapıyorum. Kapta sağlığa zararlı madde içermez yazıyor, bilmediğim için soruyorum sıkıntı çıkarır mı?
Sefer tası al bence. 3 katlı olanlardan. En azından zararsız olduğunu bilirsin. Sana önerim noodle yerine mutfak imkanın varsa makarna yapıp sefer tasına koyman.

Sefer tası al bence. 3 katlı olanlardan. En azından zararsız olduğunu bilirsin. Sana önerim noodle yerine mutfak imkanın varsa makarna yapıp sefer tasına koyman.
hocam sizin dediğiniz iyiymiş onu yapayım en iyisi sizce termosdaki kaynar su ile yapılacak bir yiyecek var mı makarna tam pişmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı