Nord 5 için likit önerisi

metoli22

Hectopat
Nord 5 cihaz kullanıyorum, likit önerilerinizi bekliyorum. Düzgün site ve uygun fiyatlandırma olursa iyi olur. Jvape diye bir site duydum, likitleri nasıl acaba? Kullanan yazarsa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Jvape'den salt olarak neredeyse tüm likitleri caliburn X cihazımda denedim. Heisenberg 50mg dışında hiçbir likit hoşuma gitmedi. Nikotin olarak doyuma ulaştırıyor lakin aroma olarak başarısız. Tütün aromalı trebecca biraz güzeldi diyebilirim. Bu bahsetiklerim mtl çekim içindi.

Merhaba, Jvape'den salt olarak neredeyse tüm likitleri caliburn X cihazımda denedim. Heisenberg 50mg dışında hiçbir likit hoşuma gitmedi. Nikotin olarak doyuma ulaştırıyor lakin aroma olarak başarısız. Tütün aromalı trebecca biraz güzeldi diyebilirim. Bu bahsetiklerim mtl çekim içindi.

Anladım hocam. Ben normal likit alacağım. Site öneriniz vesaire var mı?

Nord 5 cihaz kullanıyorum, likit önerilerinizi bekliyorum. Düzgün site ve uygun fiyatlandırma olursa iyi olur. Jvape diye bir site duydum, likitleri nasıl acaba? Kullanan yazarsa güzel olur.
Aroma olarak kanzi veya brain freeze deneyebilirsin gayet güzel aromalardır. Ama önerim kendiniz yapmanız. İnternette satılan ucuz aromaların tadı sudan farksız.

Jvaper aromalarından en sevdiğim M.O.A.B gerçekten dl içimde yoğun bir aroması var. Heisenberg de güzel ama benim zevkime uymuyor mentollü tatlar. Tavsiyem kendin yapman likitini rehber mevcut konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı