Nordsjaelland 6-1 Fenerbahçe

Benim anlamadığım hep bu aylara kadar mükemmel gidiyoruz sonra sakatlıklar başlıyor minimum 2 ay ölüyorlar sonra onlar gelene kadar ne teknik direktör ne moral motivasyon ne taktik hiçbir şey kalmıyor. 2-3 senedir böyle. Nedeni ne bunun cidden lanet var kesin gsliler yapmıştır onu da (!).

İyi falan oynamadınız, Türkiye’nin en iyi takımı da değilsiniz. Türkiye’nin en iyi takımıysan bahanelere sığınmazsın! Birde Galatasaray’a laf ediyorlardı Bayern maçlarında.

Gerçekten yazık, sakatlarımız var fakat sonuç en fazla 3-1 olmalıydı. 2 gol sayılmadı bu moral bozdu, keşke böyle olmasaydı. Maçı izlerken utandım, yerin dibine girdim. Ve Fenerbahçe bu ligin 2. takımı olduğunu belli ettti.

Fenerbahçe'nin son haftralardaki kötü futbolunun tek sebebi Fred'in alternatifinin olmaması. Fred ile organize oyun oynayıp defans ile gücum arası bağlantıyı kurabilen takım şimdi kör dövüşü oynuyor. Bir futbolcu ile takım bu hale geliyorsa büyük sıkıntı var demektir.

Beşiktaş'ın 5 yemesi tabii ki rezil bir sonuçtu ama Fenerbahçe'den beklemiyordum böyle bir şeyi. Bir Galatasaray'lı olarak United Bayern maçlarında her gol yediğimizde dalga geçip sevinen tayfaya rağmen üzdü özellikle Fenerbahçe'nin bu mağlubiyeti. Bazı oyuncularının sakat olması önemli oyuncular olsa bile bu skoru açıklayamaz. Doğru oynatılan bir Fenerbahçe yedek takımıyla bile paramparça edebilirdi rakibini. Hadi şanssızlık kötü gününde takım ama beraberlik 1 farkla mağlubiyet falan olabilirde 6-1 nedir? Artık neredeyse kazanmak zorunda son maçı. Ludogorets 1 puan alırsa fener kazanmak zorunda. Ki normal şartlarda ezer geçer Spartak trnavayı. Ama bir kırmızıyla tüm maç değişedebilir böyle bir grupta Fener'in bu duruma düşmemesi, son maça kalmaması lazımdı.

Benim anlamadığım hep bu aylara kadar mükemmel gidiyoruz sonra sakatlıklar başlıyor minimum 2 ay ölüyorlar sonra onlar gelene kadar ne teknik direktör ne moral motivasyon ne taktik hiçbir şey kalmıyor. 2-3 senedir böyle. Nedeni ne bunun cidden lanet var kesin gsliler yapmıştır onu da (!).
2 sene önceye kadar sakatlanana "allah şifa versin kardeşim" diyen bi doktorumuz vardı. Şimdiki onu bile yapmıyor.

Olm şaka mı lan bu skor? 6-1 ne la. Yani 16 yıldır Fenerbahçeliyim takımımı değiştirmeye ve takım tutmamama ramak kaldı yani değiştirmiyorum karakterimden dolayı ama suistimal ediliyor gibi hissediyorum. Her sene aynı muhabbet döndürmekden aynı diziyi 16.kez izliyor gibiyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı