Fenerbahçe 1 Göztepe 1

@Deniz Eymen Yaz yine futbol bilgisizliğini konuşturuyorsun. 🤣 Şu maçta Vitor Pereira savunması yapacak kadar ne yaşadın çok merak ediyorum. İrfan Can Kahveci'nin oyundan alınması skandal bir karar. Oyuna 3 forvet alıyor. sahada onlara top atabilecek tek yaratıcı oyuncu Mesut kalıyor.

Rambo Okan'ın bir tık altındasın. 🤣

@Deniz Eymen Yaz yine futbol bilgisizliğini konuşturuyorsun. 🤣 şu maçta vitor pereira savunması yapacak kadar ne yaşadın çok merak ediyorum. İrfan can Kahveci'nin oyundan alınması skandal bir karar. Oyuna 3 forvet alıyor. Sahada onlara top atabilecek tek yaratıcı oyuncu mesut kalıyor.

Rambo Okan'ın bir tık altındasın. 🤣

Marsilya'ya 4 atıp Malatya'da berabere kalan takım teknik direktörünü savununan kişi konuştu.

Boşuna şizofren demiyorum, benim Malatya maçı sonrası Fatih Terim'i savunduğum herhangi bir mesajım yok. Kendi hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. 😂 gel biraz fanatikliği bir kenara bırak, bak gidişatın rambo deniz olma yolunda... 🤣

Şizofrenin anlamını biliyosunuz değil mi? Vitor Pereira'yı savunmama şizofren diyorsanız aslında sizin şizofren olmanız gerekiyor bunu da biliyosunuz değil mi?🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı