Normal Tütün vs Marka Sigara

Strider0628

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Marka sigaraya para baymaktan yoruldum artık, ama tütününde marka sigara kadar güzel olmadığını düşünüyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum. Eğer öyle ise hangi tütün almalıyım? Genellikle Camel Deep Blue ya da Camel Yellow içerim.

Normal tütün vs. marka sigara vs. sigarasız 5.günüm. İçmeyin 😄
Hocam zaten fazla içen birisi değilim. Mesela en son ki sigaramı 4 gün önce bitirdim ve daha almadım. Krizde geçirmiyorum. Aldığım bir paketi ise 2 hafta içerisinde bitiren birisiyim. Zamanla bırakabilirim ama tam da bırakasım gelmiyor. Sizin önerdiğiniz bir tütün var mı?
Purosunu denedim baya iyiydi ama sigarasını bilemiyorum. Değişik tütün bulmak zor oluyor.
Anladım hocam. Purosunu bende denedim, cidden çok iyi bu arada.

Hocam zaten fazla içen birisi değilim. Mesela en son ki sigaramı 4 gün önce bitirdim ve daha almadım. Krizde geçirmiyorum. Aldığım bir paketi ise 2 hafta içerisinde bitiren birisiyim. Zamanla bırakabilirim ama tam da bırakasım gelmiyor. Sizin önerdiğiniz bir tütün var mı?

Anladım hocam. Purosunu bende denedim, cidden çok iyi bu arada.
Bulabilirsen bir kere hediye gelmişti bana, golden tobacco diye bir tütün. Anlatamam tadını.

Ben hiç tütün içmedim. İçen arkadaşlarım önce içtiği tütünleri öve öve bitiremediler sonra sigaraya döndüler. Bence sigaranın yerini tutacak tütün yok.

Geri
Yukarı