Normal Tütün vs Marka Sigara

Artık tütüncüler genelde hafif, orta, süper orta ve ağır tütün olarak da satıyorlar. Etrafınızdaki tütüncülere gidip bu tütünleri deneyebilirsiniz. Hoşunuza giderse alıp evde sararsınız. Çok kaliteli bir tütün değil ise zaten normal sigaranın yerini tutmuyor ama o çok kaliteli tütünlerde genellikle normal sigaradan daha pahalı oluyor. :D Ben yıllardır evde sarıyorum bu fahiş sigara fiyatları yüzünden.

En iyi sigara kalite sigaradır ama çayın yanında tütün iyi gider hele hele kaçak tütünse...
😂😂 Çayın yanında gibisi olmuyor. Ben marka olarak çayın yanında seviyorum. Tütün güzel olabilir belki.
Kaliteli değilse bulaşma derim. Gerçekten rezalet bir kokusu var. İçeriği hakkında pek bir bilgi yok.
Adıyaman iyi diyorlar ama emin değilim.
Artık tütüncüler genelde hafif, orta, süper orta ve ağır tütün olarak da satıyorlar. Etrafınızdaki tütüncülere gidip bu tütünleri deneyebilirsiniz. Hoşunuza giderse alıp evde sararsınız. Çok kaliteli bir tütün değil ise zaten normal sigaranın yerini tutmuyor ama o çok kaliteli tütünlerde genellikle normal sigaradan daha pahalı oluyor. :D Ben yıllardır evde sarıyorum bu fahiş sigara fiyatları yüzünden.
Cidden 15 TL nedir. En azından 2 hafta da bir alıyorum sigarayı. Yoksa sıkıntı cidden. Orta olabilir gibi.

Tütün sigara değil de forumda yasak mı bilmiyorum ama 5 karton mm malbaro double Fusion hatta eski paket kent Switch satan yerler var (5 karton 300TL 50 paket geliyor) Instagram'da oradan uyguna alıp içebilirsin mm kullanıyordum şu an e-sigaraya geçtim bir de not olarak e-sigara geçmeni öneririm.

Adıyaman cidden kötü mü? Arkadaşım güya iyi olduğunu söylemişti.
Tütüncüler hafif, orta, ağır diye sorup satıyor. Orta olanı bana normal geliyordu ama kimisine çok ağır geliyordu hafifi daha iyi olabilir. İçim olarak bence paket sigaralardan kat kat iyi.

Tütün sigara değil de forumda yasak mı bilmiyorum ama 5 karton mm malbaro double Fusion hatta eski paket kent Switch satan yerler var Instagram'da oradan uyguna alıp içebilirsin mm kullanıyordum şu an e-sigaraya geçtim bir de not olarak e-sigara geçmeni öneririm.
Sigarayı az içtiğim için e-sigara aklımda vardı aslında. Bilmiyorum ama bakılabilir.
Tütüncüler hafif, orta, ağır diye sorup satıyor. Orta olanı bana normal geliyordu ama kimisine çok ağır geliyordu hafifi daha iyi olabilir. İçim olarak bence paket sigaralardan kat kat iyi.
Tek tek denemek lazım aslında.

Sigarayı az içtiğim için e-sigara aklımda vardı aslında. Bilmiyorum ama bakılabilir.
Elektronik olarak 2 yıl juul kullandım ben. En son eskiyince atmıştım. Sigara ihtiyacını karşılıyor, kokusu güzel, masrafı az ve cidden halısaha performansım bile artmıştı. :D

Elektronik olarak 2 yıl juul kullandım ben. En son eskiyince atmıştım. Sigara ihtiyacını karşılıyor, kokusu güzel, masrafı az ve cidden halısaha performansım bile artmıştı. :D
Az önce arkadaşımla konuştum. Yakınımızdaki tütüncü dükkanı Küba tütünü ( çikolatalı olan) 8TL'ye satıyormuş. Adeti ise 25 tane bana uygun geldi. Yarın gidip alıp bir deneyeyim diyorum.
O değil de bütün keşler toplandık. Güzel muhabbetti. Yarın denedikten sonra ilk görüşlerimi buraya yazmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı