Normal Tütün vs Marka Sigara

Bırakman çok iyi olur. Ama dediğin gibi sadece zevk için içiyorsan Karelias And Sons marka aromatik tütünler var. Hafif nargile havası verir, normal tütüne göre biraz ağırdır. Sık sık içemezsin.

Edit: Bu marka eskiden çok rahat bulunmuyordu her ihtimale karşı Golden Virginia denenebilir.
Golden Virginia 50 gram yeşil paketi öneririm, orjinal alacaksan AVM tobacco'larından alman gerek, piyasada çok sahte ürün var.
Çarşaf olarak da OCB ince siyah paketliyi öneririm, 5 TL fiyatı.
Filtre standart boy, markası farketmez.
Bu yasak, markasız olarak poşetli halde satılan hazır sarılmış sigaralar ile alakalı olmalı. Paket halinde Tekel bandrollü marka tütünler satılıyor.
Sarma tütünde prestij orta Deep Blue'ya yakın her yerde bulabilir misiniz bilemem.

Dediklerinizi de değerlendireceğim.

Sorum başlıktaki gibi. Marka sigaraya para baymaktan yoruldum artık, ama tütününde marka sigara kadar güzel olmadığını düşünüyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum. Eğer öyle ise hangi tütün almalıyım? Genellikle Camel Deep Blue ya da Camel Yellow içerim.
Parlement Night Blue içerdim. Eniştem bir tütün sarmış sigaradan soğudum. tek diyebileceğim marka sigaralarda bildiğin kimyasal içirip hava çektiriyorlarmış. 2 tane marka sigara yerine geçiyor. Sertliğinden değil, doyuruculuğundan bahsediyorum. Sera domatesiyle doğal bahçe domatesi gibi farklıydı. Artık sigarayı bıraktım ama iyi tütün temin edersen farkı anlarsın.

Parlement Night Blue içerdim. Eniştem bir tütün sarmış sigaradan soğudum. tek diyebileceğim marka sigaralarda bildiğin kimyasal içirip hava çektiriyorlarmış. 2 tane marka sigara yerine geçiyor. Sertliğinden değil, doyuruculuğundan bahsediyorum. Sera domatesiyle doğal bahçe domatesi gibi farklıydı. Artık sigarayı bıraktım ama iyi tütün temin edersen farkı anlarsın.
Yarın artık şansıma, gideceğimiz tütüncü arkadaşımın yakını. Önerdiklerini deneyeceğim.

Az önce arkadaşımla konuştum. Yakınımızdaki tütüncü dükkanı Küba tütünü ( çikolatalı olan) 8TL'ye satıyormuş. Adeti ise 25 tane bana uygun geldi. Yarın gidip alıp bir deneyeyim diyorum.
O değil de bütün keşler toplandık. Güzel muhabbetti. Yarın denedikten sonra ilk görüşlerimi buraya yazmayı düşünüyorum.

Eğer tadı ve kokusu güzelse bana da gönderir misin?
Ücretini vereceğim.

Hocalarım bugün gittim. Küba tütününün çikolatalı olanından aldım. Tadı beni sardı. Çok ağır değildi hafif orta arası sayılırdı. Tavsiye ederim. Camel Deep Blue ya da Camel Yellow'u aratmadı bana.
Eğer tadı ve kokusu güzelse bana da gönderir misin?
Ücretini vereceğim.
Maalesef hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı