Norton 360 Premium nasıl sizce?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir çekilişten Norton 360 Premium kazandım normalde antivirüs kullanmam ama çekiliş ile geldiği için kullanmak istedim. Nasıl sizce bu program?

Çok güzel ve önerdiğim yazılımlardan birisidir. Orijinal ise kullanabilirsiniz.

Orijinal evet çekilişi yapan kişinin elinde 10 adet varmış birini kendine birini de arkadaşına verecekmiş kalanları da çekiliş ile veriyordu. Bana çıktı mail attı kullanabilirsin diye korsan vs değil kesinlikle. 2021'e kadar süresi var şu an.

Symantec menşeili bir AV. Bilenler bilir Symantec Endpoint vardı bir zamanlar... Kral antivirüstü... Norton ile eski yerini Avira ve Kaspersky'a kaptırdı...

Dosya Ekleri

• 1590796541719.png
    1590796541719.png
    118,7 KB · Görüntüleme: 69
Symantec menşeili bir AV. Bilenler bilir Symantec Endpoint vardı bir zamanlar... Kral antivirüstü...
Maalesef Symantec ile Norton ayrıldı. Symantec, Broadcom'a satıldı. Norton ayrı bir şirket olarak devam ediyor.

Maalesef Symantec ile Norton ayrıldı. Symantec, Broadcom'a satıldı. Norton ayrı bir şirket olarak devam ediyor.
Bilmiyordum hocam. Ama yine de Symantec altyapısı tabanlı bir AV kullanılır.

Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Kurdum otomatik olarak lisansım etkinleşti 2021 yılına kadar sanırım çekilişi yapan kişi mail adresimi kayıt etmiş. Sistemi komple taramaya aldım bakalım ne kadar virüs çıkacak :)

Geri
Yukarı