Norton 360 standard vs. diğer sürümler

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 320

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba. Norton'un kendi sitesinde ürünler şu an indirimde. Sizce hangi sürümü almak daha mantıklı? Tek başıma kullanacağım ve PC için bakıyorum. Aklıma standard yattı şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben küçükken bilgisayarımda norton olduğunu ve ondan nefret ettiğimi hatırlıyorum sebebini hatırlamıyorum ama illaki alıcaksanız standart öneririm hocam . Ebeveyn zımbırtılarına gerek yok tek kullanacaksanız .
Ek olaraktan yazılımcı bir tanıdığım bana AV'lerin gereksiz olduğunu boş yere performans harcadığını ve Windows Defender'in AV'lerin neredeyse hepsinden hatta tamamından iyi olduğunu demişti.

Ben küçükken bilgisayarımda norton olduğunu ve ondan nefret ettiğimi hatırlıyorum sebebini hatırlamıyorum ama illaki alıcaksanız standart öneririm hocam . Ebeveyn zımbırtılarına gerek yok tek kullanacaksanız .
Teşekkürler hocam. Kaspersky da çok iyi ancak ben bilgisayarıma format attıktan sonra etkinleştiremedim ürünü. Limit aşımı hatası verdi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım ve ürünü n11.com dan almadığım için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben de bu yüzden Norton'a geçmeye karar verdim.

Teşekkürler hocam. Kaspersky da çok iyi ancak ben bilgisayarıma format attıktan sonra etkinleştiremedim ürünü. Limit aşımı hatası verdi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım ve ürünü n11.com dan almadığım için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben de bu yüzden Norton'a geçmeye karar verdim.
Bildiğime göre aslında AV'ler gereksiz WD hepsinden iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı