Note 10 Plus vs S20 Plus vs P40

Telefon uzmanlarına soruyorum, benim için ana kriter iyi fotoğraf çekmesi ve sonrasında bataryasının orta - yoğun kullanımda 1 günü çıkartması. Samsung'larda 1440X3080 çözünürlük ön plana çıkıyor ama Edge ekran kullandıkları için biraz uzaklaşıyorum. Ayrıca 6.7" biraz büyük geliyor, P40 6.1" olmasıyla daha hoş geliyor. Haziran'da Note 10 Lite almıştım ancak bataryası çok kötü olduğu için iade etmiştim, buna rağmen kalem deneyimi hoşuma gitmişti. Sırf kalem yüzünden Note 10+ tercih edilir mi, kamera tarafında beni üzer mi? P40 kamerası için iPhone 11 Pro ile denk diyorlar gerçekten de öyle mi? Karşılaştırma videolarında pek belli olmuyor.

P40 salla kamerası en iyi S20+ 8K video var. Onun dışında batarya hafif daha iyi eğer bunlar pek önemi değilse Note 10+ al keyfine bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam P40'ı düşünmezdim bile çünkü Google servisleri üzerinde mevcut değil. Note 10+ ile S20+ arasındaki seçim ise tamamen sizin kullanım alışkanlıklarınıza bağlı. Eğer Note 10+'ın kalemiyle bir işiniz yoksa almaya gerek de yok çünkü geriye kalan bütün özelliklerde S20+ daha iyi bir telefon. Çevremde gördüğüm kadarıyla da kalem bir süre sonra kullanılmayan sırf gösteriş olsun diye alınmış bir özelliğe dönüşüyor haftalardır kalemi yerinden çıkarmamış arkadaşlarım vardı hevesini aldıktan sonra dolayısıyla tavsiyem daha güncel bir cihaz olması nedeniyle S20+ olurdu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı