Note 11 Pro video çekerken ses bozuluyor

ShindayoIIX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran kartı MSI GAMİNG X Geforce GTX 1070 8GB
RAM 8,00 GB DDR4
Anakart MSI Pro H510M-B
4 ya da 5 ay önce Redmi Note 11 Pro aldım başlarda sorun yoktu fakat bir gün konsere gittim videolar çektim. Videodaki sesler bozuluyor. Çok kötü çıkıyor. Bir araştırma yaptım bu bütün Note 11 Pro'larda varmış kronik sorun olarak geçiyor. Aldığım Turkcell bayisine götürsem almazlar. Zaten değişimde istemiyorum. Bu telefonu 13bin TL civarında taksitle aldım hala daha ödüyorum fakat bozuk telefona neden para vereyim? Bu konuda ne yapabilirim hiç böyle bir şey ile karşılaşmamıştım.

4 ya da 5 ay önce Redmi Note 11 Pro aldım başlarda sorun yoktu fakat bir gün konsere gittim videolar çektim. Videodaki sesler bozuluyor. Çok kötü çıkıyor. Bir araştırma yaptım bu bütün Note 11 Pro'larda varmış kronik sorun olarak geçiyor. Aldığım Turkcell bayisine götürsem almazlar. Zaten değişimde istemiyorum. Bu telefonu 13bin TL civarında taksitle aldım hala daha ödüyorum fakat bozuk telefona neden para vereyim? Bu konuda ne yapabilirim hiç böyle bir şey ile karşılaşmamıştım.
Bende aynı telefonu kullanıyorum, daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım ama video performansı zaten başlı başına vasat. 1080p 30 fps nedir yahu? 🤣

Bende aynı telefonu kullanıyorum, daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım ama video performansı zaten başlı başına vasat. 1080p 30 FPS nedir yahu? 🤣

Video koyabilseydim daha düzgün anlaşılırdıda nasıl koyuluyor hiç bilmiyorum.

Son düzenleme:
Tamam yüklendiğinde paylaşırım linkini.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazık olmuş, taksit devam ederken iade edebilir misiniz bilmiyorum :/

Geri
Yukarı