Note 3 mü ? lumia 1520 mi?

hackermaf

Hectopat
Hangisi iyidir karar veremedim. Note 3 Android işletimden dolayı geniş seçenekler sunuyor ama ileride yavaşlama olur dediler. Uzun vade için hangi telefonu önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 3 te yavaşlama kolay kolay olmaz, kullanılan donanım çok güçlü. Biri androidin en güçlü telefonlarından biri diğeri wp nin. Sen önce hangi işletim sistemini tercih ediyorsun? Android in marketinde aradığın her uygulamayı bulabilirsin ama wp de daha bütün uygulamalar yok ve tercih sınırlı.

Lumia 1520. Kamerası daha iyi. En hızlı Windows Phone telefon. Uzun vadede hiçbir yavaşlama sorunuyla karşılaşacağını düşünmüyorum. 34000 mAh bataryası var. Işık altında en iyi görüntüyü sunan telefon diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Note 3 te yavaşlama kolay kolay olmaz, kullanılan donanım çok güçlü. Biri androidin en güçlü telefonlarından biri diğeri wp nin. Sen önce hangi işletim sistemini tercih ediyorsun? Android in marketinde aradığın her uygulamayı bulabilirsin ama wp de daha bütün uygulamalar yok ve tercih sınırlı.

Ben ilk defa akıllı telefon alacağım bundan dolayı wp iyi gibi benim açımdan .Wplar hakkında bir tek sorum var note 3 ve diğer akıllı telefonların çalıştırdığı video formatlarını wp 1520 çalıştırıyor mu ?

Ben ilk defa akıllı telefon alacağım bundan dolayı wp iyi gibi benim açımdan .Wplar hakkında bir tek sorum var note 3 ve diğer akıllı telefonların çalıştırdığı video formatlarını wp 1520 çalıştırıyor mu ?
MKV videoları çalıştırmıyor. Tek sıkıntısı bu şu anda fakat yakında VLC Player gelecek. O zaman MKV videoları açar diye tahmin ediyorum.

Ben de oyumu note 3'ten yana kullanıyorum. Zaten bir note 3 kullanıcısı olarak hiç bir sorunla karşılaşmadım. Karşılaştırma yaptığında'da note 3 ün daha fazla artısı olacağını göreceksin. Ayrıca Windows phone işletim sisteminin o kadar geliştiğini falan da düşünmüyorum. Kimse üstüne alınmasın. Ben kendi adıma söylüyorum. Kullanımı da hiç basit değil. Belki androide alıştığım için ama yapacak bir şey yok. Ben hiç hoşlanmıyorum. 1520 android olsa yine bir nebze olsun desteklerdim ama yine note 3 derdim. Zaten fiyat olarak da bakarsan note 3 daha ucuza maal olacaktır. Tekbir sorunu ''kamerası'' öyle çokta övülecek mükemmel bir kamera değil ama işini görüyor. Tutupta kamerası içinde telefon da alınmaz (1020 hariç). Tüm kalbimle note 3 <3 diyorum.

Ben de oyumu note 3 ten yana kullanıyorum zaten bir note 3 kullanıcısı olarak hiç bir sorunla karşılaşmadım karşılaştırma yaptığında da note 3 ün daha fazla artısı olacağını göreceksin ayrıca windows phone işletim sisteminin o kadar geliştiğini falan da düşünmüyorum kimse üstüne alınmasın ben kendi adıma söylüyorum kullanımı da hiç basit değil belki androide alıştığım için ama yapacak bir şey yok ben hiç hoşlanmıyorum 1520 android olsa yine bir nebze olsun desteklerdim ama yine note 3 derdim zaten fiyat olarak da bakarsan note 3 daha ucuza maal olacaktır tekbir sorunu ''kamerası'' öyle çokta övülecek mükemmel bir kamera değil ama işini görüyor tutupta kamerası içinde telefon da alınmaz (1020 hariç) tüm kalbimle note 3 <3 diyorum
Windows Phone Android'e göre market olarak hala geride. Fakat en azından çöp uygulama yok. Virüslü uygulama yok. Eksikler hızla kapanıyor. Kullanım kolaylığına gelince tartışırım işte. Kullanımı gerçekten çok basit. Kullanmayan birisi bilemez. Uzaktan karışık görünebilir. Fakat çok basit.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı