Note 3 Neo Kullanıcı İncelemesi

Öncelikle bu konuyu telefondan yazdığım için hatalarıma takılmayın.
Telefonu cumartesi günü vodafone'dan esnek tarife ile satın aldım.
Telefonun Türkiyede satılan modeli Exynos işlemciden gücünü alıyor. Telefonun ekranı 720x1280 yani HD çözünürlüktedir. Ayrıca ekran Süper AMOLED bir ekrandır. Ekan süper amoled olduğu için renkler çok canlı. Android 4.4.2 ile geliyor.

Herkesin kötülediği fazla bellek kullanımı sadece abartıdan ibarettir. Telefonu aldığım günden beri tek bir kasma bile görmedim. Apus launcher ile çok daha sade bir arayüze kavuştu. Telefonu ilk aldığımda 24 tane oyun yüklemiştim. Şu an ise 7 beğendiğim oyun duruyor. Telefonda bellek kullanımı benim gördüğüm kadarıyla 1.3'ü geçmedi. Telefonda 3100 Mah batarya var. Her gün %100 şarj ile okula gidiyorum. Akşam 5 sularında eve geldiğimde şarj %45 civarına düşüyor.

Batarya performansını hiç beğenmedim. İnşaallah telefon yeni olduğu için geçici bir durmudur. Bu yazıyı yazarken bile şarj %94'ten 90'a düştü. Parlaklık otomatik seçeneğindedir. Telefonu kullandığım ilk akşam %60 şarj 1-2 saatte su gibi bitti. Sonraki gün eve geldiğimde şarj %25'e düşmüş olarak eve geldim. Bugün ise şarj %45 civarlarındaydı.

Not: Cihaz sabah 7'den akşam 5'e yoğun kullanımda test edilmiştir.
Buradan telefon yeni olduğu için bataryanın kullanıma adapte olamadığını düşünüyorum.
Kamera konusuna gelelim...
Arka kamera gayet iyi ve güzel çekimler yapıyor ama ön kameranın kalitesi gerçekten iyi değil. Resim yüklemeyi telefonundan yapamadığım için resim koyandım.

Screenshot_2014-12-23-18-49-48.png

Screenshot_2014-12-23-18-49-40.png

Screenshot_2014-12-21-21-41-15.png

Screenshot_2014-12-21-21-41-11.png

Screenshot_2014-12-23-18-49-29.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı