Çözüldü Note 4 vs. iPhone Plus ve iPhone 6 vs. S5 vs. Z3

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

crewkinq

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ya aklıma takılan 2 soru var.
İlk sorum şu:
  • Galaxy Note 4 mü yoksa iPhone 6 Plus mı?
İkinci sorum ise:
  • iPhone 6 mı Galaxy S5 mi yoksa XPeria Z3 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
iP6 Plus mu Note 4 mü soruna Note 4 derim. Çünkü çok kaba bence iP6 Plus. Ama özellik yönünden kötü değil tabii ki. Ben görünüşüne göre değerlendirdim. Bu 2 telefon dışında başka telefon olacaksa iPhone 6 derim.

Bence sırf çözünürlüğü için Note 4 alınır. Ayrıca iPhone 6 Plus'un çok rahat bükülebildiğini duydum. Birde artık günümüzde telefonlar büyük olduğu için insanlara kaba görüneceğini zannetmem.

Apple bence bir ayrıcalık. Ben her yönü ile çok seviyorum. Her iki iPhone'u da düşünebilirsiniz.

iPhone 6 plus bükülüyor, internette birçok video var izleyebilirsin. Sana Android olarak Nexus 6 öneririm ama iOS olarak iPhone 6 derim.

Sanki kat çıkacaksınız telefona. Bükülüyor diyorlar ya. 2 bambaşka telefondan bahsediyoruz. Ne kullanmak istediğine karar vermelisin. İos mu Android mi? Bu soruyu senin yanıtlaman lazım.

Kardeşim telefon arka cebinde ve üzerine oturdun diyelim. Yamuk telefonu nasıl kullanmayı planlıyorsun?

Sadece şunu söylemek istiyorum. Android eskisi gibi popüler değil artık.
İos dan şaşmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı