Note 5 alınır mı?

Z5 in kamerasını test ettim açıkçası z2 kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim, kamera fazla gelişti o bu falan dediler. Ama anlattıkları kadar bir gelişme yok, şahsen gece çekimlerinde bile z2 ye çok yakın bir performans aldım. Ama artık otomatik mod 8mp çekmiyor o kamera meselesini bir nebze affettiriyor, otomatikte 23mp çekebiliyorsun. Ben otomatikte 8 çektiği için manuel modu hiç kapatmadım şahsen z2 de.

Bence sony Xperia z5 gibi bir telefonu bu kadar etmen bence yanlış. Note 5 konusuna gelince, note 5 oldukça kalın ve kaba bir telefon okey hızlı ama bence çok büyük tek el ile kontrol yapamıyorsun. Eğer z5 premium dan vazgeçtiysen Bence galaxy s6 almanı tavsiye ederim. Bence samsung gibi bir firmadan sadece galaxy s6 alınabilinir. Note 5 alınmaz, olmamış bu telefon.
Note 5 oldukça kalın ve kaba demişsiniz fakat Z5 ile arasında o kadar büyük farklar göremiyorum. Note 5, 7.6 mm kalınlığa sahip , Z5 ise 7.3 mm ağırlıkta ise Note 5 171 g, Z5 ise 154 g ki bu da biraz büyük ekran ve bataryanın verdiği bir sonuç. Z5 ile tek el kontrol yapabileceğinizi düşünüyorsanız elleriniz büyük demektir zira 5.2 inç ile 5.7 inç ikisi de büyük ve tek el kontrolü zor. S6 çok yakın sürede eskiyecek ve yakında S7 gelicek kısacası S6 alırsa 1 sene sonrasında güncelleme sıkıntısı çeker ama farklı ROM'lar ile kullanabilir. Samsung gibi bir firmadan kesinlike S serisi alınmaz Note serisi alınır önceki telefonlara bakarak söylüyorum. Note 3 ve Note 4 hala kullanılabilir fakat S3 , S4 , S5 gibi telefonlar çok sıkıntılı telefonlar haline geldiler.

@DarknessLord

Teknik özellikler kısmını ezberlemişsin. Kalın ve kaba olması benim düşüncem ve istediğim ürün hakkında istediğim düşünceyi söylerim. Ayrıca daha savunmasını yaptığın şirketten güven duymuyorsun, s6 gibi bir telefon eskirse, note 5 de eski olur. Samsung iyi bir firma değil bence, sadece s6 alınabilinir.

@Mehmet Yusuf Demir olabilir, bu senin düşüncen dostum, ama bana göre de kaba. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DarknessLord

Teknik Özellikler kısmını ezberlemişsin, aferim. Kalın ve kaba olması benim düşüncem ve istediğim ürün hakkında istediğim düşünceyi söylerim. Ayrıca daha savunmasını yaptığın şirketten güven duymuyorsun, s6 gibi bir telefon eskirse, note 5 de eski olur. Samsung iyi bir firma değil bence sadece s6 alınabilinir.

@Mehmet Yusuf Demir olabilir, bu senin düşüncen dostum, ama bana görede kaba. İyi forumlar
haklısın. Zevk ve renkler tartışılmaz, kusura bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir Z2 kullanıcısıyım. Pazartesi günü tabularımı kırıp Note 5 aldım. LG G4 ile aynı hissiyatı yaşatıyor boyut olarak. Ben eli büyük bir insanım ve bu konuda sıkıntı olmadı. Bana Sony'den hafif gibi geldi. Kamerası gayet başarılı yakın çekimlerini sevdim.Performansı güzel. Ses kalitesini çok sevdim ama içinden çıkan kulaklık garibime gitti. Eski CX-II street kulaklığımı kullanıyorum. 32 GB hafıza olayına takılma Onedrive 100gb hediye veriyor yeterli. Arayüzü çok sade olmuş eski halinden eser yok ve hızlı ıvır zıvır uygulama yok. Ben Teknosa'dan 2299 TL ye aldım. Değerlendirmelisin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı