Note 5 alınır mı?

Kayra Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Bu yılbaşında Note 5 almayı düşünüyorum 2500 lira param var bi araştırma yaptım ve bana en çok uyan Note 5 oldu.
İstediğim özellikler şunlardı;
  • Isınmayan çok güçlü bir işlemci
  • Güzel bir kamera
  • Batarya bir günü çıkarabilsin
  • Hızlı şarj desteği
  • Ekranı biraz büyük olsun (5 - 5.5'')
  • Arayüzü akıcı olsun herhangi bir yerde kasma yapmasın
Yani bunları Note 5 karşılıyor artı olarak bir de kalemi var not için değil de resim için falan canım sıkılınca kullanırım sanırım çok hoşuma gidiyor. Oyun çok oynarım özellikle bu konuda Note 5, 2K ekrana rağmen çok başarılı. Siz bu fiyata başka cihaz önerir misiniz yoksa Note 5 iyi midir?

@Kayra Kaya Note 5 al derim. Z5'i boşver. Şahsen bana ara yüzü filan çok sıkıcı geliyor. Note 5 Note serisinde devrim yapmış. Kasa çok iyi sağlam diğerlerine göre. Kamera çok iyi ara yüzü hızlı artık. Kesinlikle Note al derim.

@Kayra Kaya Z5 o kadar ısınmıyor. Tamam Snapdragon 810 ısınıyor ama Sony işlemcinin üstüne termal macun sürüp de bakır ısı boruları ile ısını dağıtmış.
Sonuç olarak 50 dereceyi bile görebiliyor işlemci ne demek ısınmıyor?

@Kayra Kaya Note 5 al derim. Z5'i boşver. Şahsen bana ara yüzü filan çok sıkıcı geliyor. Note 5 Note serisinde devrim yapmış. Kasa çok iyi sağlam diğerlerine göre. Kamera çok iyi ara yüzü hızlı artık. Kesinlikle Note al derim.
Bende öyle düşünüyorum hocam :D

Note 5 genel olarak başarısız bulundu. Özellikle 4K video çekim sorunu yüzünden. Telefon genel olarak kullanışsız ki bu Samsung'da alışık olduğumuz bir sorun.

Bence sony Xperia z5 gibi bir telefonu bu kadar etmen bence yanlış. Note 5 konusuna gelince, note 5 oldukça kalın ve kaba bir telefon okey hızlı ama bence çok büyük tek el ile kontrol yapamıyorsun. Eğer z5 premium dan vazgeçtiysen Bence galaxy s6 almanı tavsiye ederim. Bence samsung gibi bir firmadan sadece galaxy s6 alınabilinir. Note 5 alınmaz, olmamış bu telefon.

Babam note 5 kullanıyor telefonu test ettim 2 hafta kadar cihaz bomba gibi adeta mobil bir canavar. Kamerası muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim ama bulabilirsen yurtdışımdan 64gb al.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı