Note 5 Alınır Mı?

Şu an Note5 ile yazıyorum. Bu telefon Z3 lanetinden sonra ömrüme ömür kattı diyebilirim. Kesinlikle niyetiniz varsa almalısınız.

Ben şunu diyorum note5 gerçekten iyi telefon ama şu anda note7'nin tanıtılmış olmasına karşın note5 alınır mı ? Ya da güncel piyasadaki son çıkan telefonlarla karşılaştırınca (Lg G5-S7) bu paraya note 5 almak (note 7 tanıtılmış iken) ne kadar doğru ?

Artık Note 7 alınır. Gerçekten ucuza bulduysanız alabilirsiniz. Gayet güzel cihaz. Bir süre daha güncelleme gelir.

Fazladan bin iki yüz liranız varsa Note7'yi de bekleyebilirsiniz tabi. :) Küçük telefon sevenin Note5 ile işi ne olsun? :D :D

Aslında ben s7 de karar kılmıştım, Vodafone'dan alacaktım. Fakat oraya gittiğimde oradaki satış müdürü bana note7'nin özelliklerinin s7 ile aynı olacağından dolayı note 7 çıktığında s7'nin fiyatının düşeceğini, note 5'in fiyatının aynı kalacağını söyledi. Ek olarak note5'in kamerasın, performansı konusunda s7'den daha iyi olduğunu savundu. Bu nedenle note 5 düşünüyordum. S7 ile arasında aylık 10TL fark var. Bana şu an ilk istediğim s7 daha sıcak geliyor. Sizce hangisi ? (Bu arada uzun bir süre aradan sonra böyle bir telefon alacağım, o yüzden iyi bir şey almak istiyorum)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı