Note 9S vs Redmi Note 10

Hocam bütçem en zorlanmış hali ile 3200 TL Note9s in yazılımsal hataları dedin şimdi Samsung alsam yazılım ve arayüz konusunda daha mi iyi olur.

Daha iyi olur hocam ancak bu fiyat bandında sizin istekleriniz uygun Samsung cihaz yok.
Realme 7 öneririm hocam ben tekrar.
Rahatlıkla bak rahatlıkla 3200'ü 4000 yap ve Redmi 10 Pro al.

Aradaki fark azmış.
Bari ona rağmen düzgün bir cihaz önerseydiniz :(

Rahatlıkla bak rahatlıkla 3200'ü 4000 yap ve Redmi 10 Pro al.

Mumkunati yok hocam bana cok zaman gerekir öğrenci adamim.

Daha iyi olur hocam ancak bu fiyat bandında sizin istekleriniz uygun Samsung cihaz yok.
Realme 7 öneririm hocam ben tekrar.

Aradaki fark azmış.
Bari ona rağmen düzgün bir cihaz önerseydiniz :(

Hocam realme 7'yi herkes öneriyor ne acıdan daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mumkunati yok hocam bana cokk zaman gerekir öğrenci adamim.

Hocam realms 7'yi herkes öneriyor ne acıdan daha iyidir.

Hocam 64 GB depolama ve IPS LCD ekran panelini saymazsak çok iyi bir model çünkü.
X3 NFC gibi yazılımsal sıkıntıları yok, performansı gayet iyi ve uzun ömürlü diyebileceğimiz bir cihaz.
Google sıkıntı olmazsa P40 Lite'a bakabilirsiniz.

Benim önerim Xiaomi'den yanadır bende bir Xiaomi kullanıcısıyım etrafımdada aynı modeli kullanan bir sürü tanıdığım var. Yazılım hataları olsa da fazla değil ve her güncellemede çözülüyor ben şu anda aktif olarak Redmi Note 9S kullanıyorum ve öneriyorum. Şu anda ortalama 3300 TL bandında eğer ki Xiaomi almazsan en fazla 400TL arttırarak Realme 7 veya 7 Pro alabilirsin bir de 4-5 yıl demişsin 3000-4000TL fiyat bandındaki telefonlar o kadar süre idare etmez (eğer oyun oynamıyorsan) Max 3 yıl ömür veririm (telefon kullanımına göre değişir). Çok fazla oyun oynayacaksın fiyatı biraz arttır ve Redmi Note 10 Pro al hem işlemcisi daha güçlü hem de daha yeni bir telefon.

Benim önerim Xiaomi'den yanadır bende bir Xiaomi kullanıcısıyım etrafımdada aynı modeli kullanan bir sürü tanıdığım var. Yazılım hataları olsa da fazla değil ve her güncellemede çözülüyor ben şu anda aktif olarak Redmi Note 9S kullanıyorum ve öneriyorum. Şu anda ortalama 3300 TL bandında eğer ki Xiaomi almazsan en fazla 400TL arttırarak Realme 7 veya 7 Pro alabilirsin bir de 4-5 yıl demişsin 3000-4000TL fiyat bandındaki telefonlar o kadar süre idare etmez (eğer oyun oynamıyorsan) Max 3 yıl ömür veririm (telefon kullanımına göre değişir). Çok fazla oyun oynayacaksın fiyatı biraz arttır ve Redmi Note 10 Pro al hem işlemcisi daha güçlü hem de daha yeni bir telefon.

Note 9S'in işlemcisi ile Note 10 Pro'nun işlemcisi aynı diye biliyorum hocam.

4-5 sene Xiaomi kullanamazsınız zaten ROM'ları berbat kendi menüsünde bile kasıyor samsunga yönelin uzun ömür istiyorsanız.
Kardeşim şimdi şöyle bir durum var diyelim ki elimizde bir Samsung telefon var birde Xiaomi ikisnindede sdn765 g var dediğiniz doğru fakat bu iki telfon arasında Xiaomi DONANIMIN İLE ROM UN OPTİMİZASYON FARKI NEDENİ İLE XİAOMİ GOZLE GORULUR BİR SEKİLDE HIZLI

Kardeşim şimdi şöyle bir durum var diyelim ki elimizde bir Samsung telefon var bir de Xiaomi ikisnindede SDN765 g var dediğiniz doğru fakat bu iki telfon arasında Xiaomi donanımın ile ROM'un optimizasyon farkı nedeni ile Xiaomi gozle gorulur bir sekilde hızlı.

"katılım 28 şubat 2022"Kesinlikle öyledir çoğu kişinin yazdığı gibi Xiaomi'nin kendi mezarını kazıyor o ROM'ları ile.

Bana kalırsa çok güzel demişsiniz. Etrafımda Samsung kullanan birçok insan var ve bir güne bir gün şikayetleri olmadı. 5 sene aynı telefonu kullanan ve hala telefonu bıraktığında bile telefonun kullanılabilir olduğunu gördüm. Zaten de bir başkası şu an o eski E5'i kullanıyor. Xiaomi yazılımıyla kendi mezarını kazadursun. Bakalım ne zaman patlayacak.

Ben 5 sene Redmi 4X kullandım.

Geri
Yukarı