Note 9S vs Redmi Note 10

b setlk

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki telefondan birini alip 4 5 sene kullanmak istiyorum bu süre içinde kasma en düşük seviyede olsun ve oyun performans da iyi olsun istiyorum hangisi uygundur?

4-5 sene Xiaomi kullanamazsınız zaten ROM'ları berbat kendi menüsünde bile kasıyor samsunga yönelin uzun ömür istiyorsanız.

Bana kalırsa çok güzel demişsiniz. Etrafımda Samsung kullanan birçok insan var ve bir güne bir gün şikayetleri olmadı. 5 sene aynı telefonu kullanan ve hala telefonu bıraktığında bile telefonun kullanılabilir olduğunu gördüm. Zaten de bir başkası şu an o eski E5'i kullanıyor. Xiaomi yazılımıyla kendi mezarını kazadursun. Bakalım ne zaman patlayacak.

Bu bütçede alacağınız hiçbir telefon sizi 4-5 sene götürmez. Hele hele Exynos işlemciyle hiç gitmez. Dediğiniz iki model arasından Note 9s daha iyi işlemciye sahip bu da daha uzun ömür demek bir nevi. @HaWlI KuLlANIcI hocam yeni güncellemeyle yazılım sorunlarının bir miktar azaldığını söylemişti. Garanti sonrası kendimin yaptığı gibi ROM atarsanız 3-4 sene kullanırsınız gibime geliyor.

Bana kalırsa çok güzel demişsiniz. Etrafımda Samsung kullanan birçok insan var ve bir güne bir gün şikayetleri olmadı. 5 sene aynı telefonu kullanan ve hala telefonu bıraktığında bile telefonun kullanılabilir olduğunu gördüm. Zaten de bir başkası şu an o eski E5'i kullanıyor. Xiaomi yazılımıyla kendi mezarını kazadursun. Bakalım ne zaman patlayacak.

Samsung tableti 6 yıldır kullanıyorum daha ekranında 1 çizik yok bataryası sağlam hiç değiştirmedim.
Peki 2-3 sene kullanayım desem performansı iyi olur mu gerek oyun falan ısınma sorunları.

Her şeyi sorunlu Samsung alın rahat edersiniz.

(8 GB-256 GB)
(6 GB-128 GB)
(6 GB-128 GB)
Xiaomi'nin yazılım sorunları var. Bu telefonlar sizi daha uzun süre götürür.)

Hocam işlemcileri çok düşük Note 9S bile daha uzun ömürlü olur.

Samsung tableti 6 yıldır kullanıyorum daha ekranında 1 çizik yok bataryası sağlam hiç değiştirmedim.

Her şeyi sorunlu Samsung alın rahat edersiniz.

Markaya değil modele bakmanızı ve konu sahibinin kafasını karıştırmamanızı öneririm hocam.

Bu iki telefondan birini alip 4 5 sene kullanmak istiyorum bu süre içinde kasma en düşük seviyede olsun ve oyun performans da iyi olsun istiyorum hangisi uygundur?

Hocam bütçeniz ne kadar?
Note 9S yonga seti olarak daha iyi bir cihaz ancak cihazın yazılımsal sorunları üzebilir.
Son güncelleme ile fazlasıyla düzeltsede hala cihaz bende 720G yonga seti var diyemiyor.

MIUI 11'de 720G'nin gücünü görmüştüm ama MIUI 11'de şarj çok hızlı tükeniyordu.

ROM atma fırsatınız varsa Note 9S alabilirsiniz diyeceğim ancak en yüksek versiyonu 6/128'di sanırım (Türkiye için konuşuyorum.) Ve şu anda en ucuz olarak epey sitesinde 3330 TL yazıyor.

Onun yerine 300 TL arttırıp Realme 7 Pro alabilirsiniz zaten aynı yonga setini kullanıyorlar.

Hocam işlemcileri çok düşük Note 9S bile daha uzun ömürlü olur.

Markaya değil modele bakmanızı ve konu sahibinin kafasını karıştırmamanızı öneririm hocam.

Hocam bütçeniz ne kadar?
Note 9S yonga seti olarak daha iyi bir cihaz ancak cihazın yazılımsal sorunları üzebilir.
Son güncelleme ile fazlasıyla düzeltsede hala cihaz bende 720G yonga seti var diyemiyor.

MIUI 11'de 720G'nin gücünü görmüştüm ama MIUI 11'de şarj çok hızlı tükeniyordu.

ROM atma fırsatınız varsa Note 9S alabilirsiniz diyeceğim ancak en yüksek versiyonu 6/128'di sanırım (Türkiye için konuşuyorum.) Ve şu anda en ucuz olarak epey sitesinde 3330 TL yazıyor.

Onun yerine 300 TL arttırıp Realme 7 Pro alabilirsiniz zaten aynı yonga setini kullanıyorlar.

Hocam bütçem en zorlanmış hali ile 3200 TL Note9S'in yazılımsal hataları dedin şimdi Samsung alsam yazılım ve arayüz konusunda daha mi iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı