Noterden haksız kesilen faturaya itiraz nasıl yapılır?

KREARON

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu Göknet'e elimi verdim kolumu kaptırdım. Bunlardan TurkNet' e zar zor 2 haftada geçtim şikayet ederek. Şimdi de bana vermedikleri gpon cihazın parasının faturasını kesmişler 720 TL. Müşteri temsilcisi iptal edilir diyor mali birimleri kasıtlı olarak red veriyor.

Ben şimdi napacağım? Bunu nasıl iptal edebilirim?

Evvela mukaveleyi okuyunuz eğer aykırılık varsa dilekçeyle firmaya bildiriniz (sözlü değil) eğer olumsuz sonuç ya da iki hafta içinde başka bir sonuç alamazsanız da THH başvurunuz.

Hocam ben bunlardan 2 haftadır zar zor TurkNete geçtim. Cidden yaşadığım rezilliği bir Allah bilir bir ben.Tam kurtulduk diye sevinirken ne koparırsak kâr mantığındalar.

Üstüne üstlük umduğumu TurkNette de bulamadım.100 mbps altyapınız var dediler 60 çıktı şuan 30 hız alıyorum.Paket kaybi yok ama download ve upload aşırı pingli oyunlarda full ms yine.Görevli gelsin baksın deyince de 300 tl özel ekip ücretimiz var diyolar 😐

Cidden bıktım gelen vuruyor giden vuruyor

@Berkay4154

Hocam ben bunlardan 2 haftadır zar zor TurkNete geçtim. Cidden yaşadığım rezilliği bir Allah bilir bir ben.Tam kurtulduk diye sevinirken ne koparırsak kâr mantığındalar.

Üstüne üstlük umduğumu TurkNette de bulamadım.100 mbps altyapınız var dediler 60 çıktı şuan 30 hız alıyorum.Paket kaybi yok ama download ve upload aşırı pingli oyunlarda full ms yine.Görevli gelsin baksın deyince de 300 tl özel ekip ücretimiz var diyolar 😐

Cidden bıktım gelen vuruyor giden vuruyor

@Berkay4154
İlk firma için belirttiğim gibi. Diğeri için de sözleşmedeki vaadini gerçekleştiremiyorsa sözleşmeye aykırılıktan onu da fesih hakkınız var. Fakat bulunduğunuz yerde altyapı yoksa haliyle en çok verim alabildiğinizi tercih etmek durumunda kalıyorsunuz yani TurkNet'i fesih hakkınızı kullanmadan önce (eğer düşünüyorsanız tabi) altyapısı daha iyi olan firma olup olmadığından emin olmanız faydanıza olur.

Geri
Yukarı