Nothing Phone 1 alınır mı?

Okullar kapanınca çalışmayı düşünüyorum ve o sırada da telefon almak istiyorum. Nothing Phone 1 mi almalıyım yoksa başka telefonlara mı bakmalıyım?
Bütçe: 20 bin civarına zor çıkarım.

Alınmaz S22 alın.

Samsung, Xiaomi gibi telefonları kullanmak istemiyorum. Aslında Android kullanmak istemiyorum ama nothing Phone'u da denemek istiyorum. Gerçi bu bütçeye anca Android bulunur.

Samsung istemeyip nothing istemeniz cidden ilginç. Yeni Samsung'ların IPhone'lardan aşağıda kalır yanı yok aksine fazlası var.

Dediğim gibi nothing yeni çıktığı için denemek istiyorum.

Çok büyük ihtimalle sadece tasarımı yüzünden istiyorsunuz ama değmez. Farklı gözükeyim derken paranızı çöp edersiniz. Aynı şey iPhone 11 için falanda geçerli benim nezdimde.

Okullar kapanınca çalışmayı düşünüyorum ve o sırada da telefon almak istiyorum. Nothing Phone 1 mi almalıyım yoksa başka telefonlara mı bakmalıyım?
Bütçe: 20 bin civarına zor çıkarım.

Alınmaz. 18-20k arası S21 FE, POCO F5 gibi cihazlardan birini alabilirsin.

Genel Android istemiyorum sanırım.

Aslında amiral gemisi Android'den sonra bu düşüncenizin yıkılacağınızı düşünüyorum. Kısa süreli bir S10+ deneyimim oldu ve gerçekten mükemmel bir cihazdı, ekranı büyüleyici, performansı ve akıcılığı mükemmel (şu anki 120Hz ekranlı Redmi Note 10 Pro da o akıcılığı alamıyorum) bataryası çok güzel ve kamerası etkileyiciydi. İP11 kullanan arkadaşım, S10+ ı eline alınca ekran ve kamerasını çok beğendiğini söylemişti.

Geri
Yukarı