Nothing Phone 1 alınır mı?

Evet beni ne kadar süre götürebilir acaba?
3 yıl normal 4 yıl güvenlik güncellemesi var. Nothing çok telefon çıkartıp eski telefonlarını unutacak bir firma değil, e zaten saf android de var. İşlemci biraz şüpheye düşürüyor ama optimizasyon dengesini korursalar bozulduğu yere kadar gider. En kötü ihtimalle 3-4 yılı var. Eski google pixel telefonlara bakarak bir çıkarım yapabilirsin benzer kafadalar. Ben de sık telefon değiştirmeyen birisi olarak NP1 tercih ettim bu arada.

3 yıl normal 4 yıl güvenlik güncellemesi var. Nothing çok telefon çıkartıp eski telefonlarını unutacak bir firma değil, e zaten saf Android de var. İşlemci biraz şüpheye düşürüyor ama optimizasyon dengesini korursalar bozulduğu yere kadar gider. En kötü ihtimalle 3-4 yılı var. Eski Google pixel telefonlara bakarak bir çıkarım yapabilirsin benzer kafadalar. Ben de sık telefon değiştirmeyen birisi olarak NP1 tercih ettim bu arada.

Battarya durumu nasıl 1 günü kurtarıyor mu?

Battarya durumu nasıl 1 günü kurtarıyor mu?
1 günü çıkartıyor benim için ama ben oyun oynamıyorum. Reddite vs de genelde 1 günü çıkartıyor diyorlar ama oyun oynanırsa 1 gün zorlayabilir. Eğer seyehat gibi yoğun kullanım içeren uzun bir günse pil tasarrufu açıyorum (60hz'ye alıyor). 8+ aydır kullanıyorum daha hiç gün içinde yarı yolda kalmadım.

@SualpSener ısınma sorunu yaşadınız mı?
Hayır. Zaten 778g+ ısınan bir işlemci değil, yine saf android ve optimizasyon farkı da var ama öyle inanılmaz düşük bir sıcaklıkta da değil, yani normal düzeyde. Kılıflı ve kılıfsız denedim, kılıfsız kullandığım yaz döneminde bazı durumlarda biraz sıcaklık hissediliyordu.

Geri
Yukarı