Nothing Phone 1 kılıf bulamıyorum

00HPL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir nothing Phone 1 aldım ve yurt içindeki tek kılıfı yanı orijinal 500 TL'lik kılıfı satın aldım ama bayağı kalitesizdi yurt dışındaki kılıflar da 16 gün sonra teslim edilecek olarak gözüküyor. O zamana kadar kırılacağından veya çizileceğinden de eminim. Önerisi olan paylaşırsa sevinirim.

Merhaba bir nothing Phone 1 aldım ve yurt içindeki tek kılıfı yanı orijinal 500 TL'lik kılıfı satın aldım ama bayağı kalitesizdi yurt dışındaki kılıflar da 16 gün sonra teslim edilecek olarak gözüküyor. O zamana kadar kırılacağından veya çizileceğinden de eminim. Önerisi olan paylaşırsa sevinirim.
Ben telefon daha Türkiye'ye giriş yapmadığı dönemde dışarıdan kılıf aldım 2 haftada falan geldi. Hatta 1 ay falan kılıfsız kullanıp aldım. Arada yine kılıfsız kullandığım dönemler oluyor, şahsen kılıfsız telefon kullanmayı seviyorum özellikle Nothing Phone kılıfsız çok güzel gözüküyor. Tabii daha dikkatli kullanman lazım, bence çizilir eder işini çok takmamaya çalış. Yine de kılıf önerisi yapayım: https://www.hepsiburada.com/hicbir-...a-cep-telefonu-kilifi-kapagi-p-HBCV00002XSUQR Ben yeşilini aldım fotoğrafta gözüktüğü kadar açık değil rengi ve aylar sonra dış katmanı biraz soyuluyo ama onun dışında görüntüsü ve hissiyatı güzel. Başka kılıflar da var hb yurtdışında bir bak istersen.

Üstteki arkadaşın aldığı satıcıdan önce 1 tane sonra 2 tane daha sipariş ettim. Kılıflar sorunsuz elime 2 hafta gibi bir süreçte ulaştı. Satıcıyı tavsiye ediyorum. Ürünleri çok kaliteli beğendim

Geri
Yukarı