Nothing Phone neden hak ettiği yerde değil?

Kısmen haklılık payı var ama denemedende bilemezsin, bence şans verilmeli nothing Phone bence telefonların Mazda'sı kaliteli ama butik bir marka, kıymeti bilinmiyor Türkiye'de.

11 Lite dönemi Note 10 Pro almıştım Türkiye garantili şu an Note 11 Pro Plus kullanıyorum yine Türkiye garantili.

Nothing Phone tek eksiği şarj hızı bence 1. telefon 33W 2. telefon 45W bunu 67W yapsalarmış daha iyi olurmuş.

POCO ve Redmi'den alınacak modeller belli F serisi ya da Note pro/plus modeli gerisi fasa fiso, X serisi 6 ile adam oldu.

Ama bugün cepte 19.000₺ olsa nothing Phone'u inceledikten sonra tereddütsüz X6 Pro yerine nothing Phone 1 256 GB alırım.
Türkiye garantili kullanmanız hoş, ben Poco'yu pek tercih etmezdim. Yurt dışı alacaksam Redmi Note serisi, garantili alacaksam da Mi serisi tercih ederdim.

19 bin liramı X6 Pro'ya da vermezdim şahsen. Dediğim gibi Samsung tarafına yönelirdim.

Türkiye garantili kullanmanız hoş, ben POCO'yu pek tercih etmezdim. Yurt dışı alacaksam Redmi Note serisi, garantili alacaksam da mi serisi tercih ederdim.

19 bin liramı X6 Pro'ya da vermezdim şahsen. Dediğim gibi Samsung tarafına yönelirdim.

Neden Redmi Note serisi POCO'dan daha alınası deniyor, POCO'ların kronik sorunları mı var?

Neden Redmi Note serisi POCO'dan daha alınası deniyor, POCO'ların kronik sorunları mı var?
Honor'da mesela Huawei'nin yan markası. Poco'da Xiaomi'nin yan markası. Hatta Redmi direkt Xiaomi'nin alt markası fakat Poco, Redmi kadar 'bence' iyi değil.

Honor'da mesela Huawei'nin yan markası. POCO'da Xiaomi'nin yan markası. Hatta Redmi direkt Xiaomi'nin alt markası fakat POCO, Redmi kadar 'bence' iyi değil.

Esasen POCO dediğimiz telefonlar Çin'de Redmi k serisi olarak satılıyor, POCO ismi globalde olan bir isim ki bence POCO ismi tamamen gereksiz Redmi k serisi olarak satılmalı.

Harici söyleyim, ben Note 11 Pro Plus'ı 120W olduğu için aldım ama isabetli bir seçim olduğunu fark ettim, benim telefon şu an Note 12 Pro'dan daha iyi, hatta epeyde Note 13 ve Note 13 Pro 4G yorumlarına bunu alacağınıza Note 11 Pro Plus 5G alın yazmışlar, tabii Note 13 ve Note 13 Pro 5G hariç.

Note 10 Pro hala çekmecede durur Redmi Note serisi bence standart kullanım için gayet yeterli bir telefon, kamera süper değil ama kötüde değil, sonraki telefonuda cebimdeki paraya göre Note serisi alırım parada olursa o yıl çıkan t Pro'yu alırım.

Yalnız Xiaomi'nin tek hatası amiralleri Çin dışına çıkarmıyor bari alt serilerin tamamını tıraşlamadan getirsin, duyduğuma göre Note 13 Pro Plus ve Note 13 Pro 5G gelecekmiş ama nedense Note 12 Pro Plus ve Note 12 Pro 5G gelmedi kardeşim fazla fazla getir, numunelik satma Samsung gibi özel fiyatlandırma yap Note 13 Pro Plus 512 GB 20.000₺ sat 256 GB 17.000₺ sat bak nasıl kapış kapış gidiyor.

Şu anda F/P kralı bence Realme 11 Pro Plus ama ismi pek olmadığı için tutulmuyor, Realme 11 Pro Plus dengi telefonda Redmi Note 13 Pro Plus getir sat tüm çıkan Pro Plus modelleri.

Neyse uzattım kısaca Xiaomi Redmi serisinin tüm modellerini tıraşlamadan getirmeli 👍

Note 13 Pro Plus gelmez diye Note 11 Pro Plus aldım geleceğini bileydim Note 10 Pro ile idare ederdim gelene kadar.

Esasen POCO dediğimiz telefonlar Çin'de Redmi k serisi olarak satılıyor, POCO ismi globalde olan bir isim ki bence POCO ismi tamamen gereksiz Redmi k serisi olarak satılmalı.

Harici söyleyim, ben Note 11 Pro Plus'ı 120W olduğu için aldım ama isabetli bir seçim olduğunu fark ettim, benim telefon şu an Note 12 Pro'dan daha iyi, hatta epeyde Note 13 ve Note 13 Pro 4G yorumlarına bunu alacağınıza Note 11 Pro Plus 5G alın yazmışlar, tabii Note 13 ve Note 13 Pro 5G hariç.

Note 10 Pro hala çekmecede durur Redmi Note serisi bence standart kullanım için gayet yeterli bir telefon, kamera süper değil ama kötüde değil, sonraki telefonuda cebimdeki paraya göre Note serisi alırım parada olursa o yıl çıkan t Pro'yu alırım.

Yalnız Xiaomi'nin tek hatası amiralleri Çin dışına çıkarmıyor bari alt serilerin tamamını tıraşlamadan getirsin, duyduğuma göre Note 13 Pro Plus ve Note 13 Pro 5G gelecekmiş ama nedense Note 12 Pro Plus ve Note 12 Pro 5G gelmedi kardeşim fazla fazla getir, numunelik satma Samsung gibi özel fiyatlandırma yap Note 13 Pro Plus 512 GB 20.000₺ sat 256 GB 17.000₺ sat bak nasıl kapış kapış gidiyor.

Şu anda F/P kralı bence Realme 11 Pro Plus ama ismi pek olmadığı için tutulmuyor, Realme 11 Pro Plus dengi telefonda Redmi Note 13 Pro Plus getir sat tüm çıkan Pro Plus modelleri.

Neyse uzattım kısaca Xiaomi Redmi serisinin tüm modellerini tıraşlamadan getirmeli 👍

Note 13 Pro Plus gelmez diye Note 11 Pro Plus aldım geleceğini bileydim Note 10 Pro ile idare ederdim gelene kadar.
Evet hocam dediğiniz gibi traşlanma olayı bu Poco cihazlarda mevcut. Redmi Note serisi zaten gündelik kullanım için birebir. Alo desin yeter dediğimiz cinsten fakat alo demekten öte güzel bir deneyim sunuyor. Normalde Xiaomi iyi fakat arayüzünde reklamları var, silinemeyen bazı gereksiz uygulamaları var. Bu yüzden bile Samsung ve Apple almayı düşünürüm çoğu zaman. Yoksa Xiaomi kötü telefon değil elbette.

İlk telefon Türkiye piyasasına yeni geldiği için çok satılmadı güven konusunda ama çok fazla tanıtımı yapıldı sosyal medyada ilgi gördü. İkinci telefon ise gereğinden aşırı pahalıya satıldığı için millet yüzüne bakmadı ki kesinlikle normal, o fiyata S23 Plus alırdım ben olsam. Aynı fiyata 8 gen 2 telefonlar satılıyor niye gidip 8+ gen 1 telefon alayım ki? Tek iyi yanı arayüz stabilzasyonu.

Evet hocam dediğiniz gibi tıraşlanma olayı bu POCO cihazlarda mevcut. Redmi Note serisi zaten gündelik kullanım için birebir. Alo desin yeter dediğimiz cinsten fakat alo demekten öte güzel bir deneyim sunuyor. Normalde Xiaomi iyi fakat arayüzünde reklamları var, silinemeyen bazı gereksiz uygulamaları var. Bu yüzden bile Samsung ve Apple almayı düşünürüm çoğu zaman. Yoksa Xiaomi kötü telefon değil elbette.

Redmi serisi günlük kullanımda sadece sosyal medyada gezmek ve dediğiniz gibi alo demek için iyi fakat öyle modelleri var ki arayüzde gezilmiyor. Ayrıca kameraları 5 sene önce çıkmış Redmi serisinden daha kötü olabiliyor (video ve video stabilizasyonunda hele hele). Mi serisi tam oturmuş seri iken POCO az kırpılmış ve oyun, günlük kullanım serisi bana göre.

İlk telefon Türkiye piyasasına yeni geldiği için çok satılmadı güven konusunda ama çok fazla tanıtımı yapıldı sosyal medyada ilgi gördü. İkinci telefon ise gereğinden aşırı pahalıya satıldığı için millet yüzüne bakmadı ki kesinlikle normal, o fiyata S23 Plus alırdım ben olsam. Aynı fiyata 8 gen 2 telefonlar satılıyor niye gidip 8+ gen 1 telefon alayım ki? Tek iyi yanı arayüz stabilzasyonu.

Redmi serisi günlük kullanımda sadece sosyal medyada gezmek ve dediğiniz gibi alo demek için iyi fakat öyle modelleri var ki arayüzde gezilmiyor. Ayrıca kameraları 5 sene önce çıkmış Redmi serisinden daha kötü olabiliyor (video ve video stabilizasyonunda hele hele). Mi serisi tam oturmuş seri iken POCO az kırpılmış ve oyun, günlük kullanım serisi bana göre.

Xiaomi iyi marka ama kamera rezil ötesi, HyperOS ile düzelir dedik yorumlara bakıyorum hiçbir şey değişmemiş orta seviye çinliler arasında anladığım kadarıyla kamera için en iyi marka Vivo.

Redmi Note 13 serisi nasıldır kamerada bilmiyorum.

Evet hocam kamerası ve arayüzü kötü olanlar genelde düşük bütçeli telefonlar oluyor zaten.

Geri
Yukarı