Nothing Phone sizce de pahalı değil mi?

Forum Clerk

Decipat
Makaleler
1
Phone 2 37 bin TL! Aynı fiyatta hatta daha ucuza S23 var. S23+ ve iPhone 13 ile aynı fiyata nasıl çıkarmışlar? Dediğim iki telefon  bence Phone 2'yi ikiye katlar. SoC, ekran, pil, güncelleme desteği, arayüz, güvenlik, kamera gibi konularda çok daha üstün. Bir anda popülerleşen bir telefon oldu bence. Sebebini anlayabilmiş değilim. Az önce birine tavsiye ederim belki diye fiyatına baktım ve size de sormak istedim pahalı değil mi sizce de?

Bu telefonun bu kadar pahalı olmasının sebebi ne? Ne özelliği var?
Entel dantele itelemek için yapılan "Küreselci olmayanlar için" üretilen markasız bir şey işte. Başka hiçbir özelliği yok.

Bu telefonun bu kadar pahalı olmasının sebebi ne? Ne özelliği var?
Hiçbir özelliği yok arkasında LED var ve şeffaf bu.
Boş beleş bir marka. Pek takmaya gerek yok.
Evet gereksiz pahalı. Sırf tasarım için o balona 35k verilmemeli.
9 bin falan sanıyordum ben. Verilmez.
Öbür telefonlardan ayıran bir özelliği olsa tamam ama öyle bir şey yok. Hatta 2 ile 1 arasında da bir şey yok. Yani şöyle donanım iyileştirilmiş ama bütün olayı olan tasarım değişmemiş. Tasarım güzel neden değiştirsinler diyebilirsiniz ama hiç değişmemiş.

Hiçbir özelliği yok arkasında LED var ve şeffaf bu.

Öbür telefonlardan ayıran bir özelliği olsa tamam ama öyle bir şey yok. Hatta 2 ile 1 arasında da bir şey yok. Yani şöyle donanım iyileştirilmiş ama bütün olayı olan tasarım değişmemiş. Tasarım güzel neden değiştirsinler diyebilirsiniz ama hiç değişmemiş.
Hocam işte ışıkla ilgi çekip para kazanmaya çalışıyorlar ama nafile gibi duruyor.

Geri
Yukarı