Elektronik Nothing Phone'larda %25 İndirim

Çevremde kullananlar var tek diyeceğim gavur gibi ısınıyor görünüş falan güzel ama yine de bu parayı hak etmiyor tabii ki sizin terciğiniz hatta garantiye yollayan oldu 2 ay sonra.

Daha bir kaç senelik bir firma. Yanılmıyorsam kurucularından biri OnePlus'tan ayrılmıştı. Bu fiyatlara alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Firma çok yeni, kapanıp gitmesi durumunda elinizde ölü bir cihaz ile kalabilirsiniz. 30k ya çıkıldığı zaman server kayıtlı s23 ultra alınması taraftarıyım, kendi kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok.

Daha bir kaç senelik bir firma. Yanılmıyorsam kurucularından biri OnePlus'tan ayrılmıştı. Bu fiyatlara alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Firma çok yeni, kapanıp gitmesi durumunda elinizde ölü bir cihaz ile kalabilirsiniz. 30k ya çıkıldığı zaman server kayıtlı s23 ultra alınması taraftarıyım, kendi kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok.
Firma kapanması riski gözardı edilse bile fiyatı çok da rekabetçi değil hocam bence de. Parasının hakkı gibi geliyor bana, ucuz telefon arayan için redmi note 11 pro plus daha iyi bir seçenek, biraz daha fazla vermek isteyen için de yine parasının hakkı alternatif çok. Daha fazlasını vermek isteyen için sizin dediğiniz gibi 30K ya server kayıtlı s23 ultra da gayet parasının hakkı bence de. Sürekli telefondan film seyretmeyen biri için de 8 bit ile 10 bit oled arasında bence çok da bir fark yok. Bataryası ölünce orjinal kalitesinde batarya bulmak pek mümkün olmuyor servis dışında. Servis de çok zaman sağlayamıyor. Onun için ben kamerası çok önemli değil diyen biri için ucuz Android'i daha mantıklı buluyorum.

Daha birkaç senelik bir firma. Yanılmıyorsam kurucularından biri OnePlus'tan ayrılmıştı. Bu fiyatlara alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Firma çok yeni, kapanıp gitmesi durumunda elinizde ölü bir cihaz ile kalabilirsiniz. 30k ya çıkıldığı zaman server kayıtlı S23 Ultra alınması taraftarıyım, kendi kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok.

Firma kapanması riski göz ardı edilse bile fiyatı çok da rekabetçi değil hocam bence de. Parasının hakkı gibi geliyor bana, ucuz telefon arayan için Redmi Note 11 Pro Plus daha iyi bir seçenek, biraz daha fazla vermek isteyen için de yine parasının hakkı alternatif çok. Daha fazlasını vermek isteyen için sizin dediğiniz gibi 30k ya server kayıtlı S23 Ultra da gayet parasının hakkı bence de. Sürekli telefondan film seyretmeyen biri için de 8 bit ile 10 bit OLED arasında bence çok da bir fark yok. Bataryası ölünce orijinal kalitesinde batarya bulmak pek mümkün olmuyor servis dışında. Servis de çok zaman sağlayamıyor. Onun için ben kamerası çok önemli değil diyen biri için ucuz Android'i daha mantıklı buluyorum.

Neden bu kadar yeniliğe karşısınız? Dünyada sadece 2 elin parmağı kadar marka olmak zorunda mı? Bu tekelleşme sevdanız yüzünden ülkede de düzgün teknoloji pazarı gelişmiyor.
Yaparsa Japon yapar yok yaparsa Apple yapar falan geçin bu işleri ne eskisi gibi her parçasını Samsung üretiyor ne de Apple eskisi kadar kaliteli 2 çentik attılar iPhone 15 diye ittirdiler millete yine fahiş fiyatlara.
Kamera mı lazım gidersin Sony'ye alırsın lisans haklarını ve lenslerini hop kamera işi tamam işlemci mi lazım gidersin anlaşırsın takarsın Snapdragon'ya da MediaTek.
Senin yapacağın şey vaktinde ülkemizde olan Honda gibi parçaları alırsın hazır şekilde birleştirirsin adına da falanca Phone de geç bu kadar esas olan dayanıklılık süreklilik ve kullanıcı dostu olmak.
Teknoloji bu hızla ilerlemeye devam ederse artık tek kişi bile herhangi bir cihaz üretecek hale gelecek bu kadar yeniliğe kapalı olmayalım.

Hayatımda nefret ettiğim birkaç atasözü vardır ilk 3'ten birisi "eski köye yeni adet getirme" hayır yeni adet de gelecek o köy de değişecek, iyi sosyaller.

Neden bu kadar yeniliğe karşısınız? Dünyada sadece 2 elin parmağı kadar marka olmak zorunda mı? Bu tekelleşme sevdanız yüzünden ülkede de düzgün teknoloji pazarı gelişmiyor.
Yaparsa Japon yapar yok yaparsa Apple yapar falan geçin bu işleri ne eskisi gibi her parçasını Samsung üretiyor ne de Apple eskisi kadar kaliteli 2 çentik attılar iPhone 15 diye ittirdiler millete yine fahiş fiyatlara.
Kamera mı lazım gidersin Sony'ye alırsın lisans haklarını ve lenslerini hop kamera işi tamam işlemci mi lazım gidersin anlaşırsın takarsın Snapdragon'ya da MediaTek.
Senin yapacağın şey vaktinde ülkemizde olan Honda gibi parçaları alırsın hazır şekilde birleştirirsin adına da falanca Phone de geç bu kadar esas olan dayanıklılık süreklilik ve kullanıcı dostu olmak.
Teknoloji bu hızla ilerlemeye devam ederse artık tek kişi bile herhangi bir cihaz üretecek hale gelecek bu kadar yeniliğe kapalı olmayalım.

Hayatımda nefret ettiğim birkaç atasözü vardır ilk 3'ten birisi "eski köye yeni adet getirme" hayır yeni adet de gelecek o köy de değişecek, iyi sosyaller.
Yeniliğe karşı değilim hocam, telefon da kötü filan değil kesinlikle, incelemeler ortada ancak bu fiyatta ne ucuz telefon isteyene, ne ucuz oyun telefonu isteyene, ne flagship killer isteyene, ne de flagship isteyene hitap etmiyor bana göre. Arada kalmış. Farklı güzel özellikleri var ama fiyatına değmiyor bana göre. Demek istediğim buydu. 2A 256gb modeli 11 bin olsa hiç düşünmeden alırdım, mükemmel fiyat derdim.
Biraz da fiyatını pahalı bulmamın sebebi şu : Artık ucuz chipsetler de epey hızlı günlük kullanımda. Amoled ekran da yaygın hepsi 10 bit olmasa da. Fakat telefonun ömrünü batarya ömrü belirliyor, batarya ölünce çöp olacak. Bu sebeple belirli kriterleri sağlayan en ucuz telefon, özellikleri kısılmış güçlü işlemcisi olan oyun telefonu ya da flagship mantıklı geliyor bana. Arada kalan diğer modellerin fiyatını pek hak etmediğini düşünüyorum. Tabi bu benim görüşüm. Arada kalan farklı çok model de sattığına göre farklı düşünen de çok, saygı duyarım.

Son düzenleme:
Yeniliğe karşı değilim hocam, telefon da kötü filan değil kesinlikle, incelemeler ortada ancak bu fiyatta ne ucuz telefon isteyene, ne ucuz oyun telefonu isteyene, ne flagship Killer isteyene, ne de flagship isteyene hitap etmiyor bana göre. Arada kalmış. Farklı güzel özellikleri var ama fiyatına değmiyor bana göre. Demek istediğim buydu. 2A 256 GB modeli 11 bin olsa hiç düşünmeden alırdım, mükemmel fiyat derdim.

Yukarıda bir arkadaş ısınıyor falan demiş ya ona fabrika çıkış hatalı bir ürün geldi ya da desteksiz sallıyor bu 3 modelin 3'üne de sahip arkadaş grubum var ben mobil oyun sevmediğim için Xiaomi Note 5 Pro kullanıyorum (evet hala) fakat adamlar sabah akşam PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile oynuyor birisi Clash of Clans'ta saatlerce ordu dizip savaşlar yapıyor daha bir kere bile ısınmanın adı dahi geçmedi aralarında hatta içlerinden biri kardeşine bile hediye olarak 2A aldı (kendisinde 2 modeli var)

Yeniliğe karşı olmakla ne alakası var ? Cihazı biliyorum ve bana göre bu fiyata alınmaz. Gider kafama yatan daha iyisini alırım, bunu isteyen de gider bunu alır. Bu kadar basit.

Geri
Yukarı