Nothing Telefonlara İndirim Geldi

Plastik + 3 senelik telefon + Exynos işlemci, benim nothingde aradığım tek şey UI, One UI bana çok dolu geliyor ama nothingos hem kullanışlılık hem de sadelik olarak çok hoşuma gidiyor.

SD865 var. Nothingden çok daha güçlü olduğu kesin.

plastik + 3 senelik telefon + exynos işlemci, benim nothingde aradığım tek şey UI, OneUI bana çok dolu geliyo ama NothingOS hem kullanışlılık hem de sadelik olarak çok hoşuma gidiyor.
S20 FE Snapdragon 865 ile satılıyor. Kapak polimer, gövde malzemesi metal.
Bir tane doğru info yok. 😂

S20 FE Snapdragon 865 ile satılıyor. Kapak polimer, gövde malzemesi metal.
Bir tane doğru info yok. 😂
Cihazın yan çerçevesi anodize alüminyumdan üretilmektedir ve cihazın arka paneli Samsung'un birinci sınıf cam görüntüsü ve hissi vermek için tasarlanmış 'Glasstic' plastiğinden yapılmıştır.

Arka taraf plastik olduktan sonra yan tara aliminyum olsa neye yarar .d, ayrıca benim baktığım versiyon exynosluymuş orda hatam var evet

Ben sahsen bu fiyat bandinda alacak olsam alirdim net. Oyun hic oynamiyorum, genelde YT - Twitter - e ticaret - banka ve muzik uygumalari kullaniyorum. Bu kullanim icin islemci cok da fark etmiyor acikcasi arayuz hafif olsun benim icin daha onemli.

Arkasında ışık yoksa almam hacı.
OneUI gibi iğreç bir arayüzle uğraşmak istemiyorum + daha premium malzeme kalitesini tercih ediyorum, Samsung'daki bloatware Nothing'de yok, marka savunuculuğu yapmaya gelmişsiniz, güzelce tartışabilirdik halbuki

Ben sahsen bu fiyat bandinda alacak olsam alirdim net. Oyun hic oynamiyorum, genelde YT - Twitter - e ticaret - banka ve muzik uygumalari kullaniyorum. Bu kullanim icin islemci cok da fark etmiyor acikcasi arayuz hafif olsun benim icin daha onemli.
ben de aynı şekilde kullanıyorum, telefondan 300 tane bloatware silmekle uğraşmak yerine Nothing'in stok Android'in üstüne koyduğu skini kullanmak daha cazip

Cihazın yan çerçevesi anodize alüminyumdan üretilmektedir ve cihazın arka paneli Samsung'un birinci sınıf cam görüntüsü ve hissi vermek için tasarlanmış 'Glasstic' plastiğinden yapılmıştır.

Arka taraf plastik olduktan sonra yan tara aliminyum olsa neye yarar .d, ayrıca benim baktığım versiyon exynosluymuş orda hatam var evet
ONE UI ve gereksiz kaynak tüketen uygulamaları es geçmişsin ama yine de zamanına göre iyi ve günümüzde de fiyatına karşın iyi özellikleri var.

NP 1 idare eder ama NP2 tercih edilmemesi taraftarıyım.

Geri
Yukarı