Nothing Telefonlara İndirim Geldi

Günlük kullanıcı için SoC'un belli bir yerden sonra öncelik olmadığını hala kavrayamıyor insanlar. Premium bir kalite sunmasının yanında stok Android ile akıyor zaten cihaz. Normal bir kullanıcı neden hiç ihtiyaç duymacağı performans için gidip daha kötü UI deneyimi yaşacağı, elde kalitesiz hissettiren bir cihaz alsın? Bunu anlatmak güç.

Bu arada bu söylediklerim NP1 için geçerli. Nothing Phone 2'yi S23'e kıyasla tercih etmezdim.
Orda da kişisel tercihler devreye giriyor bence, biraz yukarda attığım videoya bakarsanız iki telefonun da aslında farklı kullanım tarzlarını desteklediğini görebilirsiniz

Stok Android'in ne kadar harika bir şey olduğu çok kullanılmadığı için insanlar tarafından farkedilmedi sanırım
Nokia 8, Nokia XR20 ve Nokia X30 5G kullandım Nothing Phone (1)'den önce. Stok Android'i hiç bir şeye değişmem doğrusu. Samsung'un telefonlarını da bu yüzden sevmiyorum. Samsung ürün kullanırım ama telefonlarını elime alasım gelmiyor.

Örnek vermek gerekirse Galaxy Watch 6 Classic kullanıyorum. Öncesinde Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS kullanıyordum ama Mobvoi saat için söz verdiği yazılım desteğini kesince ben de TicWatch Pro 5 almamaya karar verdim, bu yüzden Samsung tercih ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı