Noweu kripto sitesi güvenilir mi?

İlker akdeniz

Femtopat
Daha fazla  
Noweu ya giriş yaptım ve hesap doğrulamamı istiyor 11.000 TL para yatırırsam doğrulanacakmış ama aklımda bir soru var:

Noweu sitesi güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Scam sanırım. Aman uzak dur. Neden bu borsaları kullanmayı düşünüyorsunuz binance filan gibi sağlam büyük borsalar varken.

Umarım yatırmadınız.

Scam sanırım. Aman uzak dur. Neden bu borsaları kullanmayı düşünüyorsunuz binance filan gibi sağlam büyük borsalar varken.

Umarım yatırmadınız.
İnternette videosunu gördüm baktım kayıt oldum çekecekken on bin küsür yatırmamı istedi bende bir dolandırıcılık olduğunu düşündüm internette de hiçbir kaynak bulamadım buraya sordum cevapladınız. Teşekkürler! Para vs. Yatırmadım uyarınız için teşekkür ederim.

İnternette videosunu gördüm baktım kayıt oldum çekecekken on bin küsur yatırmamı istedi bende bir dolandırıcılık olduğunu düşündüm internette de hiçbir kaynak bulamadım buraya sordum cevapladınız. Teşekkürler! Para vs. yatırmadım uyarınız için teşekkür ederim.

Güvenilir borsalardan şaşmayın kazancınız düşerse de en azından paranıza bir şey olmaz.

Noweu ya giriş yaptım ve hesap doğrulamamı istiyor 11.000 TL para yatırırsam doğrulanacakmış ama aklımda bir soru var:

Noweu sitesi güvenilir mi?

Yalan dolan siteye baktım bazı yerlerde hata veriyor.

İnternette videosunu gördüm baktım kayıt oldum çekecekken on bin küsür yatırmamı istedi bende bir dolandırıcılık olduğunu düşündüm internette de hiçbir kaynak bulamadım buraya sordum cevapladınız. Teşekkürler! Para vs. Yatırmadım uyarınız için teşekkür ederim.
Sakın bu tür yerlere paranızı kaptırmayın binance neden böyle bir şey istemiyor soru sormak istediğinde bile bir sorununuz varsa 24 saat bekleyin diyor tamamen hikaye bir site

Geri
Yukarı