NP355V5C-S0ATR SSD Destekliyor mu ?

sbrhss

Hectopat
Daha fazla  
NP355v5c-s0atr notebookum SSD destekliyor mu ? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD takılı olan her laptopa SSD takılabilir. Samsung bir lapopa SSD upgrade'i yaptığımız video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.

Samsung NP355V5C-S06TR marka model bir dizüstüm var Samsung 860 Evo SSD taktım fakat SATA2 bağlantısından beklenen hızı alamıyorum. Hatta HDD'den daha yavaş çalışıyor ve görev yöneticisini açtığımda disk kullanımının %100 olduğunu görüyorum. Desteğinizi rica ederim.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

Samsung NP355V5C-S06TR marka model bir dizüstüm var Samsung 860 Evo SSD taktım fakat SATA2 bağlantısından beklenen hızı alamıyorum. Hatta HDD'den daha yavaş çalışıyor ve görev yöneticisini açtığımda disk kullanımının %100 olduğunu görüyorum. Desteğinizi rica ederim.

Şimdiden teşekkürler.
SATA 2 ile alabileceğiniz maksimum hız 300mb/s 'dir. Bu arada bu konu 2015 tarihli.
Yeni konu açıp daha detaylı bilgi verirseniz tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı