Elektronik NPO marka 256 GB taşınabilir NVMe M.2 SSD 679 TL

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Npo markasını biraz araştırdım. Çin'e ürün ürettiren bir Türk firması. Airfryer'den tutun oyuncu koltuğuna kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği var.
Şirketin web adresi:

Ürünün Amazon'daki açıklaması:
🌟 Muazzam depolama kapasitesi: Npo DK02 NVMe M.2 harici SSD ile dijital dünyanızı genişletin. 2 TB'a kadar yükseltilebilir depolama seçenekleriyle, özel anılarınız, fotoğraflarınız ve videolarınızı rahatlıkla saklayın. Artık değerli anılarınız için endişelenmenize gerek yok!
🚀 Hız ve taşınabilirlikte zirve deneyimi: 1024/900 Mb/s okuma/yazma hızlarıyla veri transferinde rakipsiz bir hız sunan npo DK02, zamanınızı verimli kullanmanızı sağlar. Sadece 0.4 kg ağırlığı ve şık tasarımıyla yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir harici SSD.
💎 Estetik ve performansın birleşimi: Npo DK02, zarif tasarımı ve kompakt boyutlarıyla hem günlük kullanımınıza hem de özel anlarınıza şıklık katıyor. Estetik ve performansı bir arada sunan bu taşınabilir SSD, dikkat çekici bir seçim.
🔒 Çift protokol ile üstün güvenlik ve hız: Realtek RTL9210B-CB ana kontrol ıc ile donatılmış npo DK02, çift protokol desteği sayesinde esnek bağlantı seçenekleri sunuyor. Type-C to Type-C ve Type-C to USB 2'si 1 arada kablo ile tüm cihazlarınızla uyumlu.
🛡️ Dayanıklı ve güvenilir performans: 10.1X3.1x1 cm boyutlarında ve 0.4 kg ağırlığında tasarlanmış bu SSD, hafif ve kompakt bir depolama çözümü sunar. 0-70 ℃ çalışma sıcaklığı aralığı, geniş bir ortamda güvenli kullanım imkanı sağlar. 1024 Mb/s okuma ve 900 Mb/s yazma hızlarıyla hızlı veri transferini destekler. Type-C to Type-C ve Type-C to USB kablo seçenekleri, çeşitli cihazlarla uyumlu kullanımını kolaylaştırır.
🌐 Kullanıcı dostu, performans odaklı: Taşınabilir depolama ihtiyaçlarınız için ideal olan bu SSD, kullanım kolaylığı ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Npo DK02 ile dijital yaşamınızı daha da genişletin!
Amazon'daki npo DK02 NVMe M.2 harici SSD'nizi bugün keşfedin ve dijital depolama deneyiminizi yeniden tanımlayın! 🌟💼🚀

Link:

Satış ve garanti disbratorlüklerini teknoraks şirketi yapmakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu satın alınsa bile gelmez. Bir hata olmalı. Aynı ürünü 256gb seçenek fiyatına Hepsiburada sayfalarında boş kutu olarak satıyorlar.

Bence bu satın alınsa bile gelmez. Bir hata olmalı. Aynı ürünü 256gb seçenek fiyatına Hepsiburada sayfalarında boş kutu olarak satıyorlar.
Bende bilemiyorum içindeki nvme belki 1000 MB sn veriyordur fakat kapasitesi gerçek mi o meçhul.

Hiç kullanıcı yorumuda bulamadım. Hepsiburada trendyol, n11 de de satılıyor.

Teknoraks güvenilir bir firma. Daha önce bir çok ürün aldım kendilerinden. Ben alıp şansımı deneyeceğim. Şans dileyin bana 🤗

Son düzenleme:
Siparişi verdim bakalım at yada öp ürünü mü onu gelince anlayacağız.
Screenshot_2024-03-24-18-52-50-126_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg

Boş kutu olan modelide var onu belirtmişler yanlışlıkla onu almayın.

Aynı ürünün her mağazada fiyatı farklı olur genelde.
Burda konumuz ürünlerin fiyatlarını aynı mağaza olmasına rağmen farklı olması değil. Aynı görseldeki ürünün farklı bir seçeneğinin aynı fiyata farklı bir açıklama ile satılmasındaki gariplik. Bu yüzden almazdım her ne kadar işin içinde Amazon olsa dahi. Ki zaten Prime kapsamında değil ürün.

Mıknatıs kutulu Flash bellek benzeri modelide mevcutmuş. İptal edip bunu mu alsam sizce?

Burda konumuz ürünlerin fiyatlarını aynı mağaza olmasına rağmen farklı olması değil. Aynı görseldeki ürünün farklı bir seçeneğinin aynı fiyata farklı bir açıklama ile satılmasındaki gariplik. Bu yüzden almazdım her ne kadar işin içinde Amazon olsa dahi. Ki zaten Prime kapsamında değil ürün.
Teknoraks sattığı için aldım adamlar güvenilir mağazalarına bakın anlarsınız binlerce ürünleri var.

Hocam bu kadar ucuza satılması cidden garip, güncellemeleri buraya yazarsanız çok iyi olur.

Geri
Yukarı