Elektronik Realme GT 2 256 GB 13.799 TL

Iphone 11 sahibiyim, 3 sene oldu, iostan çıkmayı asla istemiyorum ama bataryası ve ekran kalitesi artık iyice göze batıyor şu teknoloji çağında. Sizce Amoled, 120hz ekranı gerçekten kalitesiin belli ediyor mu bu modelde ? Dilersem Samsungun kaliteli modellerine de geçebilirim ama evlilik arifesindeyim ve telefonla çok işi olan biri olmadığım için paralar bayılmak istemiyorum. Bu ürün beni 2-3 sene tatmin eder mi ?
Not : Oyun oynamıyorum.

S21 FE'nin fiyatı en son 18-20 bin seviyelerine çıkmıştı diye hatırlıyorum. Samsung yazılım konusunda başarılı fakat S23 serisi öncesi amiral gemisi modellerde dahi pil tüketimi sorununu göz ardı etmemek gerekiyor.

18-20 bin bandına çıkılacaksa S21 FE bence artık alınabilir bir cihaz değil S23 FE gibi bir cihaz varken.

Katılıyorum. S23 F.E Exynos işlemci olmasına rağmen daha yeni teknolojili olduğundan güç açısından tokatlıyor bildiğin. Ama GT 2 ve S21 F.E de kötü değil yani 3-4 yıl rahat götürür.

Ekran kalitesi gayet iyi 120Hz çok akıcı bir şekilde sıkıntısız çalışıyor. 2-3 seneden daha fazla bir süre bile tatmin eder sizi telefon.
Hocam aslında böyle planlarım yoktu yakın zamanda, Iphone'dan yana 2 sıkıntım var şarj ve panel kalitesinin rezilliği. Bu indirimi görünce sitede bi bakayım dedim de daha sonra Samsung A54, Vivo V29 bakarken bakarken en son S23'e kadar çıktım acaba S23 alıp bütçeyi biraz abartsam mı diye düşünüyorum şimdide :(

Geri
Yukarı