Elektronik NPO marka 256 GB taşınabilir NVMe M.2 SSD 679 TL

Bende sipariş verecektim ama vazgeçtim. Daha önce elektrikler geldi gitti diye 2 tane SSD bozuldu bende.

İçerisine projeleri filan atacaktım ama pek güvenilir gelmedi nedense.

Bende sipariş verecektim ama vazgeçtim. Daha önce elektrikler geldi gitti diye 2 tane SSD bozuldu bende.

İçerisine projeleri filan atacaktım ama pek güvenilir gelmedi nedense.
Aslında alanlar olarak bizde neyle karşılayacağımızı bilemiyoruz. Daha önce alışveriş yaparken hiç böyle bodosloma ürün almazdım, ilk defa yapıyorum bu tecrübeden ne çıkacak merak ediyorum. İnternette hiç yorumu, incelemesi olmayan bir ürünü almak lades oynamak gibi bişey.

Bakalım hayırlısı. SSD'ler micro SD kartlar gibi ısınınca kolayca bozulmuyorlar ama yazma hızları düşüyor .

Bu arkadaş SSD'sin de gibi 128 dereceyi görmesine rağmen bozulmamış konu açmış zararı var mı diye 😃
o zaman çok sıkıntı değil ama geldiği gibi yinede hız düşmesin diye içini açıp bakmak lazım. vidalıydı zaten. garantisi de kaçmıyor dediler. bende eski raspberry'den kalan soğutucu çift taraflı yapışan ped ve aluminyum var. onlardan eklerim. eğer sende böyle bir şey yoksa hocam hepsiburada'da 100tl'ye termal pedler var yada bir bilgisayarcıdan çıkma parçalar bulabilirsin. daha fazla da harcamaya değmez ucuz diye aldık 😃

Arkadaşlar, boş geldi sanırım. Çalışıyor mavi ışık yanıyor ama hiç bir ssd olduğuna dair bir veri yok. Muhtemelen bize boş göndermişler. Siparişleri iptal edin, type c ve usb çıkışlı almıştım.

Arkadaşlar iptal etmeyin, yanlış anons! :D Biçimlendirilmemiş bu yüzden görünmüyordu. Disk bölümlendir kısmından düzelttim, evet 256 gb ssd ile gelmiş.

Son düzenleme:
İçini açıp bakacak mısınız?

Hayır hiç bakmayacağım, mıknatıs bile çıkmış yerinden yapıştırıcı ile yapıştırılması lazım, baya vasat bir kalite. Alüminyum kasa ama işçilik kötü.

Arkadaşlar iptal etmeyin, yanlış anons! :D Biçimlendirilmemiş bu yüzden görünmüyordu. Disk bölümlendir kısmından düzelttim, evet 256 gb ssd ile gelmiş.

Son düzenleme:
Hayır hiç bakmayacağım, mıknatıs bile çıkmış yerinden yapıştırıcı ile yapıştırılması lazım, bayağı vasat bir kalite. Alüminyum kasa ama işçilik kötü.

arkadaşlar iptal etmeyin, yanlış anons! :D biçimlendirilmemiş bu yüzden görünmüyordu. Disk bölümlendir kısmından düzelttim, evet 256 GB SSD ile gelmiş.

SSD modeli nedir yazabilir misin?

1711444027793.png
+
1711444357341.png

Testleri yaptım.

Sürücü Tanımı M 31CG SCSI Disk Device bu şekilde yazılmış.

Geri
Yukarı