Elektronik NPO marka 256 GB taşınabilir NVMe M.2 SSD 679 TL

Hocam sadece kablo değil taktığınız USB portun da en az USB 3.1 gen 2 desteklemesi lazım. 450 mb\sn USB 3.1 gen 1 hızı (düz USB 3.0 veya USB 3.2 işte hepsi aynı😊).
USB 2.0 450 MB verebilir mi?

Oyun için alınır mı? Mesela sizin yaptığınız gibi kutudan çıkarıp M.2 SSD taksam.
Kutuda kullanırsanız M2 ssd'yi yakabilirsiniz anakarta takacaksanız alınır.

Ben eski SSD mi çıkardım artık bunu kullanacağım. Oyun kuracam iftardan sonra oyunların açılış ve sahne yüklenme hızlarında artış bekliyorum.

USB 2.0 450 MB verebilir mi?

Kutuda kullanırsanız M2 ssd'yi yakabilirsiniz anakarta takacaksanız alınır.

Ben eski SSD mi çıkardım artık bunu kullanacağım. Oyun kuracam iftardan sonra oyunların açılış ve sahne yüklenme hızlarında artış bekliyorum.
Vermez. Usb 2 max 40mb\sn verir.

SATA'ya nasıl bağlarım bendeki 500 GB Crucial P2 SSD'yi biliyor musunuz? Şimdilik kutuya taktım ama çok ısındırıyor kutu.

Düz SATA 3'e bağlayacaksanız çevirici vardır muhtemelen ama pek sağlıklı olmaz. Demin indirime girince dayanamadım😂. 536 liraya bir tane de ben aldım 😂.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-27 195201.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-27 195201.png
    55 KB · Görüntüleme: 42
Flaş indirimler başladı. Orada gördüm😂. 575 falandı. Ürünün altında yüzde 5 indirim de vardı.
Çok iyi fiyata almışsınız hocam. Millet 256 gb Flash bellek satmıyor 575 liraya.

Hayırlı olsun sizede. Benim kafamda tek soru işareti kaldı 256 GB typ-c kutulu modeli satın alan herkese, WD SSD mi gelecek bunuda açığa kavuşturursak daha güzel olacak.

Çok iyi fiyata almışsınız hocam. Millet 256 gb Flash bellek satmıyor 575 liraya.

Hayırlı olsun sizede. Benim kafamda tek soru işareti kaldı 256 GB typ-c kutulu modeli satın alan herkese, WD SSD mi gelecek bunuda açığa kavuşturursak daha güzel olacak.
Aynen o da önemli. Kiminde kontrolcü de değişebiliyor. Bakalım. Haber ederim.

Hiç önemli de değil, en kotu ssd bile yok ki bu fiyata.. Sata ssd bile yok.

Satıcı nerdeyse üstüne para verecek bu ürünü alana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı