Ntkrnlmp.exe mavi ekran hatası

Umutyuu

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming 3070 Ti.
5600 işlemci.
B 550 ASUS tug Wi-Fi Plus anakart.
Corsair RGB RS 16x2 32 GB 3600 CL18 RAM.
ASUS TUF Gaming 650 80 PSU kullanıyorum.
İlk sisteme WD SN570 SSD ve kington Fury 3200 CL 16 RAM'lar ile baslamıstım hiçbir sorun yoktu.
Sonra Corsair RGB RS 16x2 32 GB 3600 CL18 RAM ve Samsung 980 Pro 1 TB SSD daha ilave ettim sisteme Kingston'ları cıkardım devam etttım.
1 ay sonra oyunlardan donma oyunlardan atma yaşamaya başladım. Bunun ardından format attım ve format sonrasıda mavi ekranlar gelmeye basladı Windows 10 kurdum ozman bakamadım ama hep sıstemı Samsung 980 Pro'ya kurdum o zamanlarda hatalar almaya başladım mavi ekranlar bazen Windows'u bıle kuramazdım hata alırdım.
Sonra Samsung'u cıkaardım eskı SSD mı tek takıp ona yıne Windows 11 kurdum SN570'e calısıyordu guzel ama ne zaman sistem Update guncellemnesı gelse mavi ekran hatası aldım hatta oyunlara ılk gırdıgımde atıyor 2 ıncı gırısımde daha atmıyor mdumpdanda baktıgımda ntkrnlmp.exe hatasından mavı ekran adım 2 kez ust uste.
Recep abi yardımına gercekten ihtiyacım var zor durumdayım.
RAM'ları servise yolladım sorunsuz dedıler. Bundan bir hafta önce de PC kilitlendi ne baslat menusunden ne de güç tusundan kapatamadım PSU'dan kapattıgımdada actıgımda kendılıgınden baslamaya basladı ve anakart DRAM arrıza lambası yandı bu olayda basıma 2 kere denk geldı sorun nedır bılmıyorum ama.

Geri
Yukarı