NTLite için Windows sürümü önerisi

Lost_Man_9922

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
480
Ekran kartı
R7-250
Anakart
H110-MK
İşlemci
İNTEL P. G4400
Windows 10 Home Pro bunlardan bahsetmiyorum. Windows 10 Pro seçeceğim. 20H1 vb gibi sürümler VA. R bunlardan hangisi en iyisidir sizce?

Windows 10 Home kurman senin için daha elzem kardeşim. Win 11 pro'da gereksiz yazılımlar mevcut dediğimi yap pişman olmayacaksın.
Windows 11 kurmayacağım ama sanırım Windows 10 SL kurarım benim ikinci merak ettiğim şu zaten gündelik işler için Hackintosh kullanacağım oyun vb için Windows tercih edeceğim bundada yüksek ihtimalle WiFi bile kapatırım sormak istediğim Windows defenderi kapatmam tamamen silmem mümkün mü ne kadarlık bir performans kazandırır

Windows 10 Home kurman senin için daha elzem kardeşim. Win 11 pro'da gereksiz yazılımlar mevcut dediğimi yap pişman olmayacaksın.
Windows 10da defenderi kapattıktan sonra virüs bulaşırsa bu virüs hackintosha sıçrar mı

Windows 11 kurmayacağım ama sanırım Windows 10 SL kurarım benim ikinci merak ettiğim şu zaten gündelik işler için Hackintosh kullanacağım oyun vb için Windows tercih edeceğim bundada yüksek ihtimalle WiFi bile kapatırım sormak istediğim Windows defenderi kapatmam tamamen silmem mümkün mü ne kadarlık bir performans kazandırır

Windows 10da defenderi kapattıktan sonra virüs bulaşırsa bu virüs hackintosha sıçrar mı
Defender'i Defender Control yazılımı ile kapatabilirsin.

NTLite ile Windows apps kısmından Defender'ı kaldırabilirsiniz.

Hikayeli oyunlarda internetsiz oynayacağım interneti sadece oyun yüklemek için Epic Games Steam'den falan açacağım beni virüslere saldırılara karşı korumak için çok az RAM kullanan sistemi yormayacak bir virüs programı önerir misin onuds sadece interneti açarken açacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı