Nuh tufanı, cep telefonu ve İHA'lar

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Bir kaç gündür internette görüyordum fakat ben tamamen espri zannediyordum. Şans eseri videosunu gördüm ve gerçekten devletin yetkili kanalı TRT'de böyle bir muhabbet olduğunu öğrendim. Nuh'un tufan sırasında oğlunu cep telefonu ile aradığını söylüyor. Sunucu bayan güvercin veya kuş göndermiştir diyor. Israrla hayır o dönemdeki teknoloji ile görüştü diyor. Gemiye İHA ile haber yolladı onunla gelecekti diyor. Neyin neye ısrarı bu tam anlamadım açıkçası. Tamam diyelim bu kadar teknoloji vardı. O zaman ne oldu da biz karanlık çağlara döndük veya cehalet dönemi yaşandı? Herkes bir anda bilime mi küstü? "Bilimine de atom fiziğine de lanet olsun" mu dediler Kadir İnanır gibi:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herhalde tam olarak bu yaşandı bir dönem:) :

Son düzenleme:
"Evrenin var olmasından beri yaşanmış, yaşanacak milyarca yıl varken ben neden yaşamak için bu zamanları seçtim?!" diye kendime sormamı sağlayan bir sebep daha.
Türkiye'nin uyumaya devam etmesi için yapmayacakları şey yok. Sonuçta ülkede sorgulayan yok. Akşam eve gelince yemeğini yiyor; sabah kalkıp işine gidiyorsa sorun yok demektir...

Sunucu toparlamaya çalışıyor "Kuş göndermişlerdir" diye adam yok ısrarla 4,5 G ile bağlandı diyecek neredeyse:) İHA ile gelecekti diyor. Bırak tufan zamanını acaba sen 10 yıl önce İHA diye bir araç olup olmadığını biliyor muydun? Gerçi bilse araştırmak yerine "Allah'ın bir hikmeti işte" der geçerdi eminim:)

Bir de bu var. :D

Hele hele:ROFL: Kamera değil ama beyazlı boksör tersten kafa atınca başına gelecekleri merak ettim açıkçası:D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı